Львів’ян запрошують на фестиваль «Волинська княжна 2019»

377
Львів'ян запрошують на фестиваль «Волинська княжна 2019»

Вже незабаром,  26 травня 2019 року, в Луцькому замку відбудеться фестиваль «Волинська княжна 2019».

Організаторами фестивалю є ВОГО «Асоціація Регіонального Розвитку», за підтримки управління культури Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради.

У конкурсі історичного жіночого образу «Волинська княжна», що відбудеться під час фестивалю, беруть участь жінки та дівчата без вікових обмежень, готові представити креативно-історичний образ.

Також в рамках заходу буде конкурс для дітей  «Фея Луцького замку», в ньому можуть брати участь дівчата у двох вікових категоріях віком від 5 до 12 років та від 13 до 17 років, готові представити казково-історичний образ. Журі конкурсу обиратиме переможниць у декількох номінаціях.

Луцький замок, який після важких битв одним із перших здобув 21 піхотний полк 31 серпня 1915 року
Луцький замок, який після важких битв одним із перших здобув 21 піхотний полк 31 серпня 1915 року

В номінації «Волинська княжна» беруть участь учасниці від 18 років.

Конкурсантки демонструватимуть не лише природну красу та грацію, адже головним критерієм, за яким конкурсанток оцінюватиме поважне журі, буде: вдало підібраний історичний образ, відповідність костюму та манери поведінки.

Свою індивідуальність учасниці зможуть виявити у 4 конкурсах: дефіле в історичних костюмах; танцювальна постановка; представлення(образу); творчий конкурс.

Заявки на участь у  фестивалі «Волинська княжна 2019» будуть прийматися з 01 березня по 15 травня 2019 р.

Заявка на участь в конкурсі «Волинська княжна 2019» для усіх вікових категорій за посиланням. Посилання на спільноту фестивалю в facebook. Електронна пошта для питань та пропозицій: knyazna2019@gmail.com. Також запрошуємо до співпраці ЗМІ Волині та фотографів.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.