Львів на фотографіях американського Музею Голокосту

2858
Львів на фотографіях американського Музею Голокосту

Меморіальний музей Голокосту в США сьогодні є найбільш відвідуваним історичним музеєм світу. Головною метою Музею Голокосту є накопичувати і поширювати знання про цю безпрецедентну трагедію, яка сталась в історії людства.

Через численні заходи, експозицію, екскурсії в музеї, його працівники намагаються зберегти пам’ять про тих, хто страждав та заохочувати відвідувачів до роздумів над моральними питаннями, щодо трагедії Голокосту.

Музей був відкритий 22 квітня 1993 року президентом Біллом Клінтоном. Сьогодні фонди музею нараховують близько 86 тисяч фотографій, які були зібрані з усіх куточків світу. Тематика світлин трагедія Голокосту та спогади і біографії постраждалих.

В фондах музею знаходяться фотографії львів’ян 1930-1939-х років. В колекції є різні за тематикою світлини, це і родинні, з фотосалону, побутові, дитячі. Усі вони є цінним джерелом вивчення історії міста.

Представляємо вашій увазі кілька найяскравіших світлин. Інші можна переглянути за посиланням –  https://collections.ushmm.org/search/advanced. Для того, щоб віднайти фото варто у віконечку пошуку вводити назву міста на польській або англійській мові, тобто або Lwów, або Lviv. Крім фото, у фондах музею зберігаються приватні речі мешканців Львова, малюнки часів Другої світової війни та різні документи.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.