Львів’ян запрошують на відкриття виставки світлин Олександра Корнякова “Нескорений Херсон”

278
Львів'ян запрошують на відкриття виставки світлин Олександра Корнякова

У вівторок, 6 грудня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться відкриття виставки світлин Олександра Корнякова “Нескорений Херсон”.

Події в окупованому Херсоні, мітинги та супротив херсонців увесь світ побачив очима фотокореспондента Медіаплатформи «Вгору» Олександра Корнякова. Його фотографії з херсонських мирних акцій проти російської окупації облетіли відомі світові інформаційні агенції – Reuters, The Times, The Guardian, BBC, Aljazeera та багато інших.

«Нескорений Херсон» – це фотоісторія про жагу до свободи сміливих та безстрашних херсонців, про їх супротив російській окупації. Херсон – нескорений! Херсон – це Україна!

Олександр Корняков розпочав кар’єру фотокореспондента у 2012 році. Він прийшов працювати системним адміністратором на сайт херсонських новин pik.ua. Роботи на сайті в адміна було не так багато, а в коморі лежало без діла 2 фотоапарати. Тож Олександр почав ходити на заходи та фотографувати для сайту. Згодом він захопився фотографією і зрозумів – треба професійно вдосконалюватися і використовувати в роботі сучасну техніку. З часом на сайті всі забули, що брали Олександра працювати саме системним адміністратором, а не фотографом.

«Ходив на всі заходи, великі та маленькі, значні та не дуже. Мені подобається знімати події, бути завжди в їх епіцентрі. Люблю знімати людей», – розповідає Олександр.
За 10 років фотокар’єри співпрацював з виданнями ПІК, Медіаплатформа «Вгору», Укрінформ та іншими. Олександр має кілька персональних фотовиставок на суспільно важливі теми, брав участь у фотоконкурсах, відзнаки від ЄС та НАТО.

Організатори заходу херсонське онлайн видання Медіаплатформа «Вгору» спільно Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я».

Медіаплатформа «Вгору» https://vgoru.org/ – висвітлює життя Херсонщини та допомагає людям захищати свої права, є незалежною від політичних, релігійних, комерційних структур.

Ігор ГАРМАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.