Львів’ян запрошують на відкриття виставки Міри Бачкур “Гетсиманський сад”

1034
Міра Бачкур
Міра Бачкур

У вівторок, 1 серпня 2023 року, о 18.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Міри Бачкур “Гетсиманський сад”.

На персональній виставці художниця представить нову серію графічних (цианотипія) творів виконану на основі власних аналогових фото, а також  власноруч зроблене ягня, а після 7 серпня: відеофіксацію перфомансу з жертвоприношенням (спаленням) цього ягняти.

Міра Бачкур народилася у 1990 році у Львові. Навчалася у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша та Львівській національній академії мистецтв, факультет дизайн інтерʼєру.

Афіша виставки Міри Бачкур "Гетсиманський сад"
Афіша виставки Міри Бачкур “Гетсиманський сад”

З 2014 року займається виключно мистецтвом, найбільше живописом. Відтоді її роботи експонувалися і перебувають в приватних колекціях в Україні, Австрії, Туреччині, Індії, Німеччини, Англії, Іспанії, Тайвань, Італії, США та Ізраїлі. Міра Бачкур здійснила персональні виставки: «Ліміт», «Результат», «Medel», «Vice Versa».

Художниця протягом останніх декількох років працює з темою жорстокості, жертовності і милосердя. Під час війни Міра продовжує розвивати тематику своєї творчості, оновлюючи лише засоби та форму висловлювання.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.