Львів’ян запрошують на великий гала-концерт «Нам пора для України жить!»

215
Львів'ян запрошують на великий гала-концерт «Нам пора для України жить!»

15 листопада о 18.00 у Національному театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться великий гала-концерт «Нам пора для України жить!» на підтримку ЗСУ. Організатором дійства є Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка за сприяння ЛОВА та ГО «Міжнародна асоціація мистців».

На сцені цього вечора виступатимуть кращі колективи та симфонічний оркестр академії (диригент Т. Лисенко), Біг-Бенд Lviv Jazz Orchestra (диригент С. Рудей), гурт FIJI band, а також спеціальний гість – заслужений артист України Роман Ковальчук.

«Цей проєкт – це певна дефініція діяльності музичної академії під час війни. Музична академія першою провела концерт на Площі ринок на початку березня, коли про концерти навіть не йшлося, і в такий спосіб дала початок культурним заходам на підтримку ЗСУ. Академія за час війни організувала вже понад 2 десятки концертів на підтримку українського війська.

Цей захід є одним із заходів із циклу поміж сирен патріотичної пісні і також буде на підтримку ЗСУ. І ми очікуємо на ньому не тільки усіх львів’ян, а й сотні військових із сім’ями», – розповів голова ГО «Міжнародна асоціація мистців», відомий львівський організатор Петро Луцишин.

Квитки за посиланням https://bit.ly/3DCYBbC

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.