Львів’ян запрошують на прем’єру документального фільму про “Емаус-Оселю” (відео)

227
Львів'ян запрошують на прем'єру документального фільму про “Емаус-Оселю”

У вівторок, 22 грудня 2020 року, о 19:00, у Кінопалаці Копернік, відбудеться львівська прем’єра документального фільму “Not Alone”. Стрічка розповідає про життя колишніх безпритульних у спільноті взаємодопомоги «Емаус-Оселя» у Винниках, що входить до світової системи притулків «Емаус».

Прем’єрний показ пройде за участі режисерки стрічки Сніжани Гусаревич, продюсерки Світлани Рудюк та мешканців “Оселі”.

Це історія про людей, які втратили себе у житті, ставши безпритульними, алко – та наркозалежними. Кожен з них прийняв рішення змінити своє життя та прийшов до Спільноти “Емаус – Оселя” на Львівщині. Хто за домом, хто за надією, хто за родиною, хто за тим, щоб допомагати іншими. “Оселя” стала для них спільним дахом та надією на те, що кожен може відшукати своє місце у житті та суспільстві.

“Для нас це дуже важлива історія, адже в ній звучать голоси тих українців, на яких зазвичай мало звертають уваги, – голоси колишніх безпритульних. Вони не багатослівні, не завжди можуть гарно висловлювати свої думки, але в їхній простоті розуміння світу є дуже важливий посил – потрібно допомагати іншим і тоді ти допоможеш собі. Проста формула, яка змогла би зробити світ добрішим” – розповідає продюсерка фільму Світлана Рудюк.

Фільм створено компанією DobranichFilm за підтримки Держкіно України. Вхід – безкоштовний, у захисній масці!

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/YLJ2eufLctvpcRns8

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.