Львів’ян запрошують на лекцію “Свої люди” про Соломію Крушельницьку

335
Львів'ян запрошують на лекцію “Свої люди” про Соломію Крушельницьку

У вівторок, 10 січня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Галини Тихобаєвої  “Свої люди”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм, Музично-меморіальним музеєм Соломії Крушельницької та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Соломія Крушельницька, перебуваючи “в світах”, повсюдно шукала зустрічей зі своїми людьми. З Мілана ініціювала листування з Михайлом Павликом і Марією Вояківською, у Кракові зустрічалася з Василем Стефаником та Іваном Трушем, у Відні – з братами Косами; в Трієсті познайомилася з таємничим Іваном Білинським, в Одесі – з Марком Кропивницьким…

Про ностальгію та стосунки Соломії Крушельницької, про дружбу, а також кохання – взаємне і невзаємне у лекції “Свої люди” заступниці директора з наукової роботи Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Галини Тихобаєвої .
“Мені радісно вертати в свої сторони із-за багатьох причин. Перше всього, зобачуся зі своїми людьми …” З листа Крушельницької до Павлика.

До та після лекції традиційно пригощатиме Кава Строго Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.