Львів’ян запрошують на ювілейний концерт Народного артиста України Миколи Кулика (відео)

76
Львів’ян запрошують на ювілейний концерт Народного артиста України Миколи Кулика

Вже незабаром, 5 жовтня 2021 року, о 19:00 на сцені Львівської Національної Опери з нагоди 40-річчя творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика відбудеться прем’єра грандіозного проєкту “LVIV GALA CONCERT”.

Про це повідомляють Фотографії старого Львова з посиланням на організаторів BIGSHOW Agency.

У першій частині концерту – “MODERN CLASSIC MUSIC” Народний артист України Сергій Магера та Заслужена артистка України Тетяна Вахновська виконають фраґменти з ораторії М. Волинського “Тебе кличу”.

В другій частині  концерту – “WORLD HITS” улюблені світові хіти від Eros Ramazzotti та Barbra Streisand до Lady Gaga виконають у супроводі хору та оркестру кращі українські солісти: Павло Табаков, Сестри Тельнюк, Павло Ільницький, Вікторія Ященко, а також спеціальний гість з Італії – Alfonso Oliver!

Звучатимуть і рідні для кожного хіти Володимира Іваcюка в унікальній авторській обробці та аранжуванні Миколи Кулика.

У концерті візьмуть участь хористи та музиканти капели “Трембіта”.

“Ви зануритеся у незабутні відчуття краси тембрів голосу знаменитих солістів, хору, рок-групи та оркестру капели «Трембіта» у популярній, сучасній музиці з яскравими візуальними ефектами. Також в концерті візьмуть участь Ольга Томків, Ольга Муль, Вероніка Посацька, Вадим Коваль, Сергій Борута. Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода. Продюсер проекту – Михайло Перун”, – повідомили організатори.

Квитки за посиланням. https://bigshow.ua/events/lviv-gala-concert/

Довідково
Творче життя Миколи Кулика нерозривно пов’язане з капелою «Трембіта». Гастрольні шляхи пролягли від усіх регіонів України до Сахаліну та Камчатки. З 1990 року величезна кількість концертів відбулася майже в усіх країнах Європи, лише у Німеччині понад 1 тис. виконаних концертів, що свідчить про величезну популярність.
Ораторія М. Волинського «Я Тебе кличу!» є найвагомішою постановкою у співпраці з режисером-постановником Василем Вовкуном, була виконана на сценах Національних опер Києва та Львова у присутності Президентів України, очільників Церков, представників дипломатичних корпусів різних країн та уряду України.

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.