Львів’ян запрошують на ювілейний концерт Народного артиста України Миколи Кулика (відео)

50
Львів’ян запрошують на ювілейний концерт Народного артиста України Миколи Кулика

Вже незабаром, 5 жовтня 2021 року, о 19:00 на сцені Львівської Національної Опери з нагоди 40-річчя творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика відбудеться прем’єра грандіозного проєкту “LVIV GALA CONCERT”.

Про це повідомляють Фотографії старого Львова з посиланням на організаторів BIGSHOW Agency.

У першій частині концерту – “MODERN CLASSIC MUSIC” Народний артист України Сергій Магера та Заслужена артистка України Тетяна Вахновська виконають фраґменти з ораторії М. Волинського “Тебе кличу”.

В другій частині  концерту – “WORLD HITS” улюблені світові хіти від Eros Ramazzotti та Barbra Streisand до Lady Gaga виконають у супроводі хору та оркестру кращі українські солісти: Павло Табаков, Сестри Тельнюк, Павло Ільницький, Вікторія Ященко, а також спеціальний гість з Італії – Alfonso Oliver!

Звучатимуть і рідні для кожного хіти Володимира Іваcюка в унікальній авторській обробці та аранжуванні Миколи Кулика.

У концерті візьмуть участь хористи та музиканти капели “Трембіта”.

“Ви зануритеся у незабутні відчуття краси тембрів голосу знаменитих солістів, хору, рок-групи та оркестру капели «Трембіта» у популярній, сучасній музиці з яскравими візуальними ефектами. Також в концерті візьмуть участь Ольга Томків, Ольга Муль, Вероніка Посацька, Вадим Коваль, Сергій Борута. Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода. Продюсер проекту – Михайло Перун”, – повідомили організатори.

Квитки за посиланням. https://bigshow.ua/events/lviv-gala-concert/

Довідково
Творче життя Миколи Кулика нерозривно пов’язане з капелою «Трембіта». Гастрольні шляхи пролягли від усіх регіонів України до Сахаліну та Камчатки. З 1990 року величезна кількість концертів відбулася майже в усіх країнах Європи, лише у Німеччині понад 1 тис. виконаних концертів, що свідчить про величезну популярність.
Ораторія М. Волинського «Я Тебе кличу!» є найвагомішою постановкою у співпраці з режисером-постановником Василем Вовкуном, була виконана на сценах Національних опер Києва та Львова у присутності Президентів України, очільників Церков, представників дипломатичних корпусів різних країн та уряду України.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.