Львів’ян кличуть на довгоочікувану прем’єру комедії «Жінка над нами»

269
Львів’ян кличуть на довгоочікувану прем’єру комедії «Жінка над нами»

Вже незабаром, 15 лютого 2021 року, о 17:30 і 20:00 у театрі імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єра вистави «Жінка над нами».

У головних ролях – неймовірна Лілія Ребрик, народний артист України Лесь Задніпровський і заслужений артист України Костянтин Костишин.

Яскраву комедію «Жінка над нами» за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов.

Згідно з сюжетом чарівна журналістка сеньйорита Паола (Лілія Ребрик) з першого погляду підкорює серце політика синьйора Леоне (Лесь Задніпровський). Леоне, будучи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю.
Але, на жаль, вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, невідомим драматургом П’єтро (Костянтин Костишин) і публічно видає його літературні твори за свої.
Леоне отримує славу та успіх, а П’єтро – прихильність і палкі поцілунки Паоли. Проте фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!

«Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесе всіх у справжню Італію, де киплять нежартівливі баталії.

Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям. Це тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів! Це непередбачуваний сюжет і нестримний сміх глядачів! Це подія, яку неможливо пропустити! Це геніальний шедевр! Приходьте 15 лютого в драматичний театр ім. Марії Заньковецької на виставу «Жінка над нами», аби у компанії улюблених українських акторів насолодитися яскравим гумором, філігранно вивіреними мізансценами, класичною римською сценографією і справжніми італійськими пристрастями!», – запрошують організатори.

Вистави відбуватимуться відповідно до карантинних обмежень. В продажу тільки 50% квитків.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.