Львів’ян кличуть на благодійний показ фільмів Ореста Бачмаги (відео)

203
Орест Бачмага
Орест Бачмага

В неділю, 23 травня 2021 року, о 16.00 в приміщенні Центру міської історії (вул. Академіка Богомольця, 6) відбудеться благодійний показ фільмів Ореста Бачмаги.

Орест Бачмага, кіноаматор, митець та винахідник, потребує допомоги. Минулого тижня з паном Орестом сталась неприємна пригода і він опинився у лікарні з черепно-мозковою травмою, переніс операцію і зараз перебуває у комі.

В конференц-залі можемо розмістити обмежену кількість людей, тому, будь ласка, зареєструйтесь: http://bit.ly/bachmaga-films

Також всі охочі можуть допомогти перерахувавши гроші на картковий рахунок в Приватбанку: 5457 0822 2046 5244 (Олена Буйвідт)

Минулого року Міський медіаархів Центру оцифрував 10 фільмів пана Ореста і відтоді ми показували їх і у Львові, і на інших міжнародних подіях. Зокрема на Ars Electronica та DocuDays.

Попри те, що Орест Бачмага знімав свої фільми на піку популярності кіноаматорства в 1970-80-х рр., його роботи вирізняються уважністю природи, деталей навколишнього світу, а також технічною скрупульозністю. Власне природа і спостереження за її змінами є головною темою для автора. Водночас його захоплення технологією відкривають незвичний спосіб балансувати між живим світом та технікою. Фільми дають можливість Оресту Бачмазі показати свій спосіб взаємодії з навколишнім середовищем поміщаючи себе, або власний погляд у центр сюжету.

В неділю ми переглянемо фільми “Барви літа”, “Все це поки ще існує”,”Мої вихідні”, “Пепе”, “Невидимка”, “Історія якої могло не бути”, “Homo Sapiens”, “Портрет”.

Олександр МАХАНЕЦЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.