Львів готується до П’ятих Фото Фестин

487
Львів готується до П'ятих Фото Фестин

В серпні у Львові пройдуть вже традиційні, а цьогоріч ювілейні П’яті Львівські Фото Фестини. Це велика фотографічна подія не тільки в житті міста, але й усієї України, адже взяти участь у заході приїжджають шанувальники світливства з різних куточків нашої країни та з-за кордону.

Численні лекції та майстер-класи, виставки та презентації тривають впродовж 5-6 днів, а закінчуються Фестини зазвичай великою тематичною вечіркою. Головними організаторами заходу виступають Львівський Фотомузей та Українське Фотографічне Товариство (УФОТО). Проте завжди є багато інституцій, що охоче та активно долучаються до подій як співорганізатори.

Цього року ювілейні П’яті Львівські Фото Фестини триватимуть з 14 по 19 серпня на різних локаціях нашого міста. Завершальною ж стане  етнографічна вечірка, яка відбудеться 19 серпня на садибі Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154).

Наразі програма заходів ще формується і всі охочі можуть долучитися до події (зареєструватися можна до 20 липня 2023 року, написавши на пошту ufoto.office@gmail.com або зателефонувавши за номером +38 067 675 93 84). До участі можна запропонувати виставкові проєкти, лекції, презентації та покази авторських фільмів. Також запрошуємо охочих приєднатися до організації Фестин. Кожен учасник отримає спеціальний ювілейний диплом.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.