“Любов це…” – версія від оркестру Театру Марії Заньковецької

547
Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької у Львові. Фото: Ксенія Янко
Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької у Львові. Фото: Ксенія Янко

Цього року в день всіх закоханих, 14 лютого 2021 року, оркестр Театру Марії Заньковецької, під орудою народного артиста України Богдана Мочурада запропонує всіх на концерт під назвою “Любов це…”.

Я зустрівся з паном Богданом і розпитав його про концертну програму та несподіванки, які чекають на відвідувачів.

– Пане Богдане, для закоханих і не тільки 14 лютого завжди знаковий день. Що ви приготували для них у концертній програмі?

– До дня закоханих ми підготували програму і для тих, хто уже закоханий, і для тих, хто, можливо, хто ще шукає своє кохання, тому що саксофон, як інструмент, асоціюється з коханням. Ми вибрали програму «Найкращі мелодії саксофона. Мелодії про кохання». Соло – заслужений артист України, саксофоніст Андрій Вакула, але поруч з ним будуть працювати заслужена артистка України Лідія Остринська і актор нашого театру Роман Гавриш, котрі будуть співати українські пісні і світові хіти, присвячені темі кохання.

«Ритми Різдва» запрошують до Театру імені Марії Заньковецької
Симфонічний оркестр, керівник Богдан Мочурад

– Які композиції зможуть почути і побачити глядачі і чи буде вже традиційний сюрприз в концертній програмі?

Сюрпризом стане те, що супроводжувати концерт буде поезія молодої львівської поетеси Ілони Ельтек-Верхівської, яку буде читати Надія Шепетюк. Звучати будуть надзвичайно відомі та популярні мелодії, такі як: «Besame Mucho», «Strangers in the night», «I Will Survive», «Тиша навкруги», «Трояндовий цілунок» і багато інших. Мелодії, які в кожного є на вусі, але можливо люди не знають їх назв. Вони є дуже популярні і тому, я думаю, що кожен глядач, який прийде в зал знайде свою мелодію, яка буде промовляти до його серця. Такі мелодії, які хочеться слухати із заплющеними очима. Будуть і запальні, римові, коли, можливо, захочеться потанцювати, коли два серця будуть битися в унісон в тому самому ритмі музики. Програма надзвичайно різноманітна, але дуже цікава і насичена. Планується двадцять композицій та поезія, яка об’єднує номери в загальне ціле.

– Чи плануєте задіяти акторський склад Театру в концертній програмі?

–  Акторський склад задіяний мінімально, бо буде більший акцент на музику, на саксофон, що особливо подобається жіночій частині, вони мліють від самого тембру саксофона. Тим більше Андрій Вакула майстер виконання на саксофоні і кожна композиція буде іншою, іншим звуком, іншою подачею. А допоможуть нам наші колеги актори.

Оркестр Театру Марії Заньковецької
Оркестр Театру Марії Заньковецької

– На що в цьому році Ви зробили акцент в концертній програмі?

Якогось спеціального шоу не буде. Ми хочемо вразити людей майстерністю виконання і емоційністю. Це буде один-єдиний концерт і ті люди, які прийдуть в наш театр на нього ніколи не пошкодують. Оскільки все зроблено для того, щоб в них був гарний настрій і щоб ті почуття закоханості їх супроводжували як мінімум рік.

Ну що ж, ще є трохи часу щоб встигнути придбати квитки, а їх цього разу біде вдвічі менше через карантинні обмеження, і зробити справжнє свято своїй половинці.

Розпитував Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.