Львівська казкарка Леся Кічура втретє готується стати мамою

868
Леся Кічура
Леся Кічура

Леся Кічура – письменниця, казкарка та журналістка, авторка серії казкових збірок, які впродовж 3-х років виходять у рамках її соціально-книжкового проєкту «Добрі мамині казки» знову стане мамою. Уже втретє авторка очікує на поповнення у своїй родині.

Леся Кічура з юною читачкою
Леся Кічура з юною читачкою

Про це днями повідомила на своїй сторінці в соціальних мережах, написавши: «Пишу нові казки 2-ма серцями – своїм великим і синовим маленьким. Поповнення чекаємо вже незабаром. А нова книга чекатиме на читачів вже у вересні. У ній буде безмір материнської любові та добра».

Леся Кічура
Леся Кічура

Нагадаємо, саме під час карантину казкарка активно зайнялася літературною творчістю й готує тексти до осінньої збірки. Ця книга стане вже 6-ю збіркою, котра вийде в рамках читацького проєкту, головна мета якого полягає у популяризації дитячого читання у молодшому шкільному віці через особисті зустрічі-читання із казкаркою.

Леся Кічура з юними читачами
Леся Кічура з юними читачами

Нагадаємо також, що недощавно Леся Кічура завершила озвучення останньої своєї книги «Музей іграшок», котра в найближчому часі має вийти шрифтом Брайля завдяки співпраці з Ресурсним центром Львівської політехніки (директор Оксана Потимко) та громадською організацією «Фонд реабілітації незрячих» у рамках проєкту «Книга брайлем» за підтримки управління соцзахисту Львівської міської ради.

Леся Кічура
Леся Кічура

Зараз авторка думає над назвою нової книги та кінцево відбирає тексти, які увійдуть до її складу. Нагадаємо, що художницею у цьому казковому проєкті вдруге стане київська ілюстраторка Вікторія Дунаєва (вона ілюструвала й попередню книгу казкарки).

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.