Київський пост-панк гурт SPOKUSY їде із першим концертом до Львова (відео)

328
Київський пост-панк гурт SPOKUSY їде із першим концертом до Львова

11 березня у нижньому залі Лялькового театру із концертною програмою виступить київський пост-панк гурт SPOKUSY! Запалюватимуть на сцені також їхні друзі – гурти “Joyriders”, “Розлад містики” та “Supremacy”. Початок заходу о 18.00, повідомили організатори.

Приїзд у Львів київського пост-панк гурту SPOKUSY  назрівав з самого початку, бо саме тут гурт зародився минулої весни! В найатмосферніших кулуарах арт-плейсів на Заводській були записані перші пісні “ОРДЛО” та “Повернуться Люди”,  які стали справжнім явищем в сучасній українській музиці.

“Так вийшло, що з самого початку повномасштабної  війни ми з моєю дівчиною відкрили у Львові безкоштовний хостел для біженців LvivHost, займаємося ним і зараз. Нам це було необхідно, щоб відчувати власну користь для суспільства, бути зайнятими чимось дійсно важливим. Вийшло так що ця робота вплинула і на творчість – завдяки моєму перебуванню у Львові, ми почали проводити благодійні концерти в “Дзизі”, нижньому залі Лялькового театру, Пороховій Вежі, познайомились з дуже цікавими людьми і прийшло нереальне натхнення робити нову музику. Я поїхав на студію “Plan”, що тоді знаходилась на Заводській, і там зародилась музика “Spokusy”, особливе наше звучання!”, – поділився засновник гурту Ігор Черепанов.

Перший відеокліп на пісню “Ordlo” був частково знятий у Львові та в Києві. SPOKUSY вже двічі виступили в Києві і тепер 11 березня їдуть у Львів давати свій перший концерт.

Joyriders – це англомовний інді-рок гурт зі Львова, творчість якого зав’язана на пошуках себе, але без серйозних пик, все тру ту лайф.

Розлад містики – львівський альтернативний рок, панк. Їхнє гасло – “сумуємо під веселу музику. Глузд сходить без нас”.

Supremacy – це кавербенд, головним завданням якого є запалювати глядачів деколи переосмисленням оригіналів пісень. Але на цьому концерті хлопці зіграють свої авторські пісні!

Ціна квитка:
250 грн в продажу за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/spks

350 грн. на вході.
Частина коштів буде передана на безкоштовний хостел для біженців LvivHost.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.