«Курорт Трускавець. Обличчя в часі» в фотографіях та фактах (відео)

617
«Курорт Трускавець. Обличчя в часі» в фотографіях та фактах

В четвер, 6 квітня 2017 року, в кав’ярні-галереї «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулося відкриття фотовиставки «Курорт Трускавець. Обличчя в часі» і зустріч Клубу шанувальників Галичини. В рамках зустрічі  говорили про те, як змінювався відпочинок у славнозвісному курорті впродовж 190 років з моменту його заснування. Розповідала директор Музею міста-курорту Трускавця Галина Коваль.

Як змінювалися курортне життя галицького села, згодом всесоюзного та всесвітньо-відомого українського курорту Трускавця, та як змінювалася мода…  Всі, хто прийшов на зустріч Клубу шанувальників Галичини, дізналися багато цікавого про Трускавець, його історію, його мешканців та змогли поставити запитання людині, яка знає про своє місто все. Директор Музею міста-курорту Трускавця Галина Коваль не просто досліджує історію Трускавця – вона ще й автор книжок про своє місто.

Розповідь пані Галини відбувалась з музичним супроводом інструментального тріо дитячої школи мистецтв ім. Романа Савицького міста Трускавця, керівник Оксана Кіселичник.

Роман МЕТЕЛСЬКИЙ

3 КОМЕНТАРІ

  1. Пані яка теревенила сільським діалектом про нібиісторію міста-трендичиха! Помилка на помилці, та й ше не вміє себе вести! Самозакохана

  2. Пане Олеже, Ви вважаєте що Ваш коментар достойний ввічливої людини?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.