Кращі з кращих покажуть себе, або виставка робіт творчої еліти

227
Кращі з кращих покажуть себе, або виставка робіт творчої еліти

У вівторок, 20 листопада  2018 року, о 16:00 у Національному музеї імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки творів із художньої кераміки, скла, текстилю, дерева та металу, що має на меті продемонструвати новий зріз сучасного декоративного мистецтва крізь призму творчості професорсько-викладацького складу та аспірантів факультету Декоративно-прикладного мистецтва ЛНАМ.

Діалектичне прагнення триматися границь явища та вийти за його межі є реакцією художника на виклики часу. Нові естетичні, соціокультурні, технологічні виміри інспірують розширення смислових горизонтів декоративно-прикладного, його мету, зміст і завдання. У дуальній грі традиційного та футурологічного, декоративного та утилітарного, зовнішнього та прихованого матеріалізуються, втілюються  у текстилі, склі, глині, дереві, металі ідеї, рефлексії, змісти.

Учасники виставки – інтелектуальна й творча еліта, що формують явище, котре можна окреслити як львівська школа сучасного декоративного мистецтва. Це видатні майстри  своєї справи, відомі в Україні та за її межами професіонали (А. Бокотей, О. Звір, В. Боднарчук, С. Андрусів, Т. Печенюк, Г. Кусько, І.Франк, О. Івасюта та ін.), а також молоді випускники, котрі лише недавно вийшли на творчу арену зі своїми індивідуальними креативними програмами (О. Іванишин, Н. Симотюк, П. Грицюк, К. Жижій, К. Цуркан та ін.).

В основі кожної — роботи вагома естетична компонента, ментальні й душевні переживання, емоційно наснажені коди, що несуть сучасному глядачеві унікальну енергетику.

Куратор проекту – декан факультету ДПМ ЛНАМ, кандидат мистецтвознавства, доцент Галина Кусько.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.