Краса, розум і талант: у Львові відбувся кастинг на участь у конкурсі “Міс Львів 2021” (відео)

474
Краса, розум і талант: у Львові відбувся кастинг на участь у конкурсі

Претендентки дивували журі не лише зовнішністю, а й своїми здібностями, повідомлять Фотографії старого Львова з посиланням на видання Правда тут.

Спробувати свої сили у вже дванадцятому за рахунком конкурсі прийшла понад сотня дівчат. Дивували журі не лише зовнішністю, а й своїми здібностями.

Конкурс називають конкурсом краси і розуму. Дівчата приходять для того, щоб продемонструвати себе і свій талант, свої вміння, можливо якийсь проект, щоб його реалізувати, тому що, вони отримують публічність. Коли вони отримують публічність, то і отримують більше можливостей реалізовувати себе, – розповіла учасниця кастингу Дарина Бенько.

Я люблю займатися благодійними проектами, працюю моделлю та SMM-менеджером. Це шлях до того, щоб розвинути свою кар’єру і представляти потім Львів на міжнародній арені, – зізналась учасниця кастингу Анастасія Дзядук.

Серед такої кількості красунь члени журі обиратимуть лише 14, які і змагатимуться за головну корону міста у фіналі. Для учасниць діятимуть незмінні вимоги.

Бути у віці від 16 років до 26, неодруженою, мріяти представити наше місто, мати, що сказати львів’янам і бути хорошим прикладом для наслідування для всіх львів’янок міста. Всі ми чекаємо цього конкурсу, бо ми так скучили за можливістю збиратися разом, веселитися, щось святкувати, що “Міс Львів”  буде прекрасною можливістю нарешті зібратися і обрати разом найкрасивішу дівчину нашого міста, – повідомила власниця конкурсу Валерія Никифорець.

Насолодитися останніми митями дії титулу прийшла міс Львова 2020 року.

Звичайно, є багато гарних дівчат. Я готова прощатися з короною від щирого серця. Свій рік я, можна, сказати відслужила на всі 100%. Було дуже круто, багато крутих проектів, – зазначила “Міс Львів 2020” Юлія Гоцак.

Серед членів журі – і голова конкурсу “Міс Україна” Вероніка Щіпцова, адже переможниця конкурсу “Міс Львів 2021” представлятиме наше місто вже на національному рівні.

Майже кожного року ми маємо у складі топ-25 обов’язково одну львів’янку, а іноді і кілька мешканок західної України. Цього року, коли ми приїхали у Львів, я впевнена, що ми знайдемо необхідних для нас учасниць для того, щоб потім їх запросити на кастинг у Київ, а потім і у топ-25 конкурсу “Міс Україна”, – зізналась голова конкурсу “Міс Україна” Вероніка Щіпцова.

Додамо, що імена 14 претенденток на головну корону міста будуть відомі вже через два тижні.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.