«Космос Емми Андієвської» покажуть в Національному музеї

457
Емма Андієвська
Емма Андієвська

У середу, 4 березня 2020 року, о 17.00 в Історичному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького ( вул. М. Драгоманова, 42) відбудеться відкриття виставки «Космос Емми Андієвської», української мисткині, яка створила власний унікальний світ поетичних та художніх образів в особливій індивідуальній манері. Керівник проєкту Олена Наїдко,
куратор проєкту – Віктор Корсак.

В експозиції буде представлено понад 50 живописних робіт з колекції Музею Сучасного Українського Мистецтва Корсаків (Луцьк). Виставка організована в межах культурного проєкту «Дифузія», ініційованого МСУМК з метою сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями.

Афіша виставки «Космос Емми Андієвської»
Афіша виставки «Космос Емми Андієвської»

Експозицію виставки «Космос Емми Андієвської» можна буде оглянути в Історичному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького ( вул. М. Драгоманова, 42) до 29 березня 2020 року.

Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року в м. Донецьку. Від 1943 року перебуває за межами України. Американська громадянка. Мешкає в Німеччині. Член ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф» (2003 р.) та премії «Тетяни та Омеляна Антоновичів» (2018 р.). У 2018 році Емма Андієвська отримала Національну премію ім. Тараса Шевченка в номінації «Література». Малярство художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. В 2019 році великий обсяг творів нею передано до Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.