Конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2015» зібрав тисячі робіт і десятки тисяч відвідувачів

1357
Конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2015» зібрав тисячі робіт і десятки тисяч відвідувачів
Конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2015» зібрав тисячі робіт і десятки тисяч відвідувачів

19-20 вересня 2015р., у приміщенні Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, відбувся конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2015», організований з ініціативи львівських моделістів та Галицького історико-технічного товариства (ГАІТЕТ).

Цього разу на конкурсі було представлено роботи авторів з України, Польщі, Литви та Білорусії. Свої роботи до показу запропонували як моделісти-початківці , так і досвідчені майстри з міжнародним визнанням.

Відвідати експозицію конкурсу, яка налічувала кілька тисяч робіт, на цих вихідних прийшли десятки тисяч львів’ян та гостей міста. Навіть у неділю, не дивлячись на дощову погоду, потік відвідувачів не зменшувався до самого закриття конкурсу. Головними відвідувачами були, звичайно діти,  їх очі горіли вогнем захоплення від цього царства іграшок. Але  й тати теж не особливо відставали від своїх чад, розпитували, розглядали, фотографували і згадували про свої дитячі колекції та захоплення.

Також в ході фесту відбулися майстер-класи для початківців та давно практикуючих моделістів, презентації від виробників і продавців.

Мета конкурсу – популяризація технічної творчості серед дітей, молоді, дорослих, та пропаганда осмисленого, корисного дозвілля. Подібні виставки часто стають стартом для майбутніх конструкторів та інженерів, задають вектор на усе життя.

Також, виставка такої тематики є інструментом патріотичного виховання та стимулом для зацікавлення військово-технічною історією. А ще, виставка є місцем зустрічі та спілкування колег і однодумців, для яких моделювання та інтерес до історії розвитку техніки давно стало улюбленим хобі.

Попередні виставки «Lviv Scale Models Fest» – були проведені з великим успіхом, збирали велику аудиторію відвідувачів. Тому, вже традиційно, цьогорічний захід викликав живе зацікавлення серед моделістів України та сусідніх країн.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.