Колядка “В неділю рано” в стилі cup song (відео)

1213
Колядка "В неділю рано" в стилі cup song

Дівчата і хлопці з гурту “Cherry Band” вкотре дивують своїх слухачів нестандартними ідеями. Цього разу вони зіграли колядку на різнокольорових стаканах. Cup song (пісня на горнятках) – популярна інтернет тема, де співаки підіграють собі в нетиповий спосіб. А найскладніше у цій техніці, як діляться враженнями дівчата – це поєднати гру на стакані та спів.

Колядку “В неділю рано” гурт вибрав недаремно, адже гуцульські традиції колядування є дуже давніми і насиченими, а ще в гуцулів колядують чоловіки та хлопці  – а в Cherry Band заспівали дівчата.

Цей запис є спільним Різдвяним привітанням Cherry Band та Реабілітаційного Центру “Джерело”, який працює у Львові на користь людей з особливими потребами і часто вигадує цікаві соціально-мистецькі заходи.

Гурт також пропонує навчитись грати колядку разом з ними і подає інструкцію як правильно зіграти Cup Song

Cherry Band – етногурт зі Львова, який експериментує у стилях folk, pop folk, indie folk. У складі колективу поєднані акустичні та електронні інструменти. Саме тому пісні у виконанні гурту є драйвовими та запальними. Один з основних інструментів Cherry Band – це бандура, правнучка древніх музичних інструментів. А одягнений гурт у авторські костюми від дизайнерки Люби Чернікової.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.