Книжку «Бойова група “Байєрсдорф”» презентували у Львові (відео)

1767
Маловідомі факти про дивізію військ СС «Галичина»

1 квітня 2016 року, о 15:00 в Музеї визвольної боротьби України (вул. Лисенка, 23а) відбулася презентація книги українського військового історика, харків’янина, кандидата історичних наук, автора 12 книг та кількох десятків наукових статей та публікацій з військової історії, історії науки і техніки Романа Пономаренка під назвою «Бойова група «Байєрсдорф».

Книга вийшла друком в Тернопільському видавництві  “Мандрівець”, яке вже давно відоме своїми патріотичними  книжковими серіями.

Нова книга серії «Невідома Україна мілітарна» розповідає про історію формування бойової групи «Байєрсдорф» – окремого підрозділу Української дивізії «Галичина». Бойова група була своєрідним авангардом на бойовому шляху дивізії військ СС, сформована для боротьби з радянськими партизанами, й мала у своєму складі майже півтори тисячі українських добровольців військ СС.
Книга містить невідомі факти, спогади безпосередніх учасників, пояснює мету і завдання групи «Байєрсдорф».

Презентація книги Романа Пономаренка «Бойова група «Байєрсдорф»
Презентація книги Романа Пономаренка «Бойова група «Байєрсдорф»

>На час презентації книги в залі Музею визвольної боротьби України (вул. Лисенка, 23а) не бул вільного місця, адже, окрім Молодого Резерву Галицького Братства колишніх вояків 1-ої УД “Галичина” УНА, ця подія зацікавила істориків, музейників і просто людей,  що цікавляться та вивчають мілітарну історію Галичини.

Автор книги Роман Пономаренко – український військовий історик, кандидат історичних наук. Сфера наукових інтересів: Друга світова війна в Європі, СС та війська СС, іноземні добровольці на боці Третього Рейху, Українська дивізія «Галичина» та її роль у військах СС. Автор 12 книг, 59 наукових статей та публікацій з військової історії, історії науки і техніки.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.