Хорова капела «Дударик» запрошує відзначити 206-у річницю дня народження Тараса Шевченка

0
226
Державна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК»
Державна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК»

Хорова капела «Дударик» запрошує усіх львів’ян та гостей нашого міста гідно та цікаво відзначити 206-у річницю дня народження Тараса Шевченка.

Цьогоріч ми хочемо здійснити і провести святкування у форматі флеш-мобу. 9 березня об 11:00 год. на площу перед пам’ятником Великому Кобзареві  у центрі Львова вас запрошують Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик», вокальна формація «Дударик – назавжди» та хор молодших класів львівської державної хорової школи «Дударик» ім. Миколи Кацала.

Розпочнемо разом наш флеш-моб об 11:00 год. виконанням Державного Гімну України. Далі у виконанні хорової капели «Дударик» прозвучать хорові твори на вірші Кобзаря. У проміжках між хоровими творами ієрей Княжого Храму св. Миколая у Львові о. Андрій Дуда декламуватиме фрагменти поем Т.Г.Шевченка і об 11:30 год. ми завершимо наш флеш-моб виконанням «Реве та стогне Дніпр широкий» в опрацюванні І.Небесного.

Пам’ятник Великому Кобзареві  у центрі Львова для «Дударика» є дорогим серцю та знаковим місцем. Запрошуємо усіх прийти та разом вшанувати пам’ять нашого Пророка – Тараса Шевченка.

Ольга МАКСИМ’ЯК

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.