Кава і воєнний фольклор наших днів

834
Кава і воєнний фольклор наших днів

Щоранку майже у всіх день починається з інформації про досягнення наших ЗСУ за попередню добу. І хороші новини стають темою для обговорення протягом цілого дня.  Тим більше, весняного недільного ранку разом Торговою Маркою Кава Старого Львова, можна говорити про звільнені українські села і міста вічно.

Війна, коли б вона не закінчилася, надовго залишить шрам у душах мільйонів українців. І ті, хто розміняв далеко не перший десяток років, і ті, хто з’явився на світ у бомбосховищах – ніколи не забудуть і не пробачать рашистам їх злочинів.

Жіноче обличчя війни. Чорнобаївка. Джерело Етнохата
Жіноче обличчя війни. Чорнобаївка. Автор Natasha le. Джерело Етнохата

В цьому нам також допоможе й сучасна народна творчість. Чого тільки вартує фраза “Русскій карабль іді …”, яка вже стала крилатою на тільки в Україні, а й далеко за її межами. А легендарна Чорнобаївка чи Привид Києва? А стаття 10 цікавих фактів про Степана Бандеру, яка написана в 2019 році, вже третій тиждень тримається в топах популярності. Всі рашисти шукають Степан Бандеру і хочуть його знищити. Вони не знають, наївні, що це неможливо.

Патріотичні горнятка "Доброго вечора, миз України!"
Патріотичні горнятка “Доброго вечора, ми з України!”

Тисячі віршів, десятки тисяч фотографій та відеозаписів збережуть для наших нащадків важку історію нашої перемоги. І назавжди закарбують в пам’яті підступність москалів.

Патріотична українська кава
Патріотична українська кава

І навіть зараз , ароматна кава в улюбленій кав’ярні підбадьорює і додає сил в боротьбі з окупантами. Дуже хочу щоб так було завжди. Через багато-багато років жоден москаль не смів навіть ступити на нашу землю, бо звідусіль буде бачити символи найбільшої ганьби своїх предків.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.