«Shine on you», або ароматне мистецтво Олі Довгань-Левицької

992
«Shine on you», або ароматне мистецтво Олі Довгань-Левицької

Чи доводилось вам нюхати картини? Ось так просто прийти на виставку і нюхати картини? Ні? Тоді у вас є шанс спробувати. Для цього достатньо завітати на виставку Олі Довгань-Левицької в антикафе «ComeIn» (вул. С. Крушельницької, 3) «Shine on you», що тільки вчора відкрилась.

Густий насичений аромат свіжо-приготованої кави логічно доповнює візуальні відчуття від незвичних робіт мисткині. Адже більша частина картин, представлених на виставці «Shine on you», виконані кавою в техніці акварелі.  На картинах емоції, настрій та люди, які надихають художницю.

«Shine on you» – це перша персональна виставка Ольги Довгань – Левицької, вона була дуже схвильована на відкритті виставки.

Ольга Довгань-Левицька на відкритті своєї виставки «Shine on you»
Ольга Довгань-Левицька на відкритті своєї виставки «Shine on you»

“Це вперше я виношу свої роботи кудись за межі будинку, адже до цього їх бачили тільки ті, хто приїздив до мене до хати і кому я між іншим показувала чим займаюсь”, – сказала художниця.

Гості виставки Ольги Довгань-Левицької «Shine on you»
Гості виставки Ольги Довгань-Левицької «Shine on you»

Мабуть тому на відкриття, яке до слова теж було дуже сімейним і, звичайно, з кавою та печеньками, прийшли найближчі для художниці люди.

“Друга серія – це поєднаття бісеру, паєток та олійних фарб. Всі ми бачили вишиті бісером картини, їх вишивають по схемі, але мені захотілось внести певний життєвий хаос, тому я вишиваю бісером певні елементи, а фон заповнюю олійними фарбами. Таким чином поєднуються дві стихії: мозаїка паєток і бісеру із яскравою олійною фарбою. Нещодавно я відвідала Istanbul coffee festival 2015, де у павільйоні мистецької формації «Helikon Art Center» було презентовано 5 моїх робіт. Відвідувачі виставки ділились приємними враженнями, казали, що вперше бачать таку техніку. Тож я сподіваюсь, що й львів ‘янам сподобаються мої роботи”, – розповіла Оля.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

  1. Коли я побачила Олині роботи ,то зрозуміла наскільки ця молода людина є талановитою і обдарованою. Адже знала її як прекрасну вокалістку. Дуже тішусь , що зараз львів’яни зможуть побачити прекрасні картини, які були представлені в Стамбулі і отримали найвищі оцінки від відвідувачів і митців. А Олі бажаю успіху і натхнення в творчості!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.