“Картата сорочка”, або несподівані одкровення Фоми (відео)

775

Вже цієї суботи, 3 березня 2018 року,  в рамках ювілейного туру “Час Летить” відомий український гурт «Мандри» дасть одразу два концерти на сцені Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові.

На днях лідер цього українського гурту Сергій Фоменко (Фома)зустрівся з нами і поділився спогадами про Львів, про гастролі, про кліп на пісню “Картата сорочка”  та інше.

“Моя мама навчалася тут у Львові в 50-их роках в Поліграфічному. Вона його закінчила дуже добре і в нашому родинному фотоальбомі є багато фоток зі Львова тих років”, – пояснив свою любов до Львова Сергій Фоменко.

Через багато років власне Львів став знімальним майданчиком першого кліпу культового українського гурту “Мандри” на пісню “Картата сорочка”.

“Пісня “Картата сорочка” була написана без відношення до Львова, але коли ми почали думати де би зняти кліп на цю пісню, нам перше що спало на думку що не погано було б це зробити у Львові . Ми спочатку зїздили подивилися локації , визначилися що це справді має бути Львів і тоді уже приїхали зі знімальною групою”, – розповів Фома.

Власне завдяки цьому кліпу гурт “Мандри” почали асоціювати зі Львовом. Дуже часто на різноманітних концертах гурт вважали львівським і не хотіли вірити що хлопці з Києва.

“Можливо саме цей кліп і ця пісня, в ті часи принаймні, створила інформаційний міф що гурт “Мандри” – це гурт зі Львова. Бо де б ми не виступали в Україні, завжди казали: “А – це гурт зі Львова!”. Коли я казав що ні, ми з Києва, мені відповідали – та ні, ви зі Львова, ми кліп бачили”, – згадував Сергій.

Також, під час зустрічі, Фома розповів про волонтерську діяльність гурту, про нові пісні та проекти та запросив усіх на концерт 3 березня. З його слів, на глядачів чекає багато хорошого, відомого, улюбленого, але й будуть і сюрпризи. Що ж зачекаємо – вже не довго.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.