Карпатський соловей, або людина-оркестр – Мирон Блощичак (відео)

1472
Карпатський соловей, або людина-оркестр - Мирон Блощичак

Сьогодні об’єктом нашої зацікавленості став заслужений артист України Мирон Блощичак – унікальний музикант, який об`їздив і облітав земну кулю, представляючи Україну на Міжнародних фестивалях і конкурсах. Володіючи багатьма мовами, митець провів безліч концертів-лекцій в університетах і музичних закладах Європи, Америки і Канади.

Мирон люб’язно запросив Фотографії старого Львова до себе в гості в свою святая святих, в свою творчу майстерню, де він зберігає свої інструменти і де твориться неповторна автентично-сучасна музика.

Від інструментів, історія походження яких складає мільйони років і до сучасних кларнетів та саксофонів  – усе це можна побачити в майстерні Мирона Блощичака.  І не тільки побачити, але й почути їх неперевершене звучання.

На особливу увагу заслуговують несподівані музичні інструменти – як то трубка для підводного плавання, чарка, пластикова пляшка тощо.  Маестро зізнається що може заграти на будь-якому інструменті, що має отвір, навіть якщо це корок від пластикової пляшки.  І не просто зізнається – одразу бере в руки корок і починає грати. А як це в нього виходить – ви можете побачити на відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.