“Історія, збудована по цеглині”, або знову цей Волков!

925
Олександр Волков
Олександр Волков

В п’ятницю, 8 липня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція-розповідь філобрікера Олександра Волкова “Історія, збудована по цеглині”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Колекції бувають різні. Марками, монетами, та, навіть, старовинними автомобілями зараз важко когось здивувати. Але існують колекціонери предметів, які, на перший погляд, являють собою звичайний будівельний матеріал. Але, якщо придивитись ближче, – це унікальний пласт інформації, за яким можна вивчати історію рідного міста або країни.
Запрошуємо на зустріч з відомим ФІЛОБРІКЕРОМ – колекціонером і дослідником старовинної цегли ОЛЕКСАНДРОМ ВОЛКОВИМ – власником одної з найбільших на території України колекцій цегли з клеймами.

Цегла з колекції Олександра Волкова
Цегла з колекції Олександра Волкова

Про особливості такого екзотичного виду колекціонування, та його розвиток в Україні і світі, Ви дізнаєтесь на зустрічі, що відбудеться в п’ятницю, 8 липня в 16.00 у великій читальній залі Наукової бібліотеки Львівської Політехніки (вул. Професорська, 1 , другий поверх). Вхід вільний.

Спонсорська допомога на створення майбутнього музею (в т.ч. у вигляді унікальних цеглин з клеймами) усіляко вітається.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.