ІІ Музейний фестиваль «Свято в Президентському саду» запрошує львів’ян та гостей міста

437
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

У неділю, 26 травня 2019 року, з 12 до 18 год. усіх львів’ян та гостей міста запрошують відвідати ІІ Музейний фестиваль «Свято в Президентському саду», який відбудеться на садибі Львівського дому Грушевських (вул. І.Франка, 154). Присвячено фестиваль 20-річчю яблуневого саду, що був висаджений в травні 1999 року президентами країн Центральної Європи під час Саміту у Львові.

Родзинка цьогорічного фестивалю – презентація різними музеями з усієї України своєї сувенірної продукції, видань, майстер-класів, інтерактивних заходів. Мета цієї «родзинки» – можливість ознайомити львів’ян та гостей міста із музейними напрацюваннями, а також запізнати цікаві музеї України не виїжджаючи за межі Львова.

Музейний фестиваль "Свято в Президентському саду", 2018 р.
Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”, 2018 р.

Окрім того, впродовж дня на вас чекають майстри народної творчості: Марія Іванишин, Степан Помфюк, Віра Олеш, Надія Гнат, Оксана Мартинович та Дмитро Каганюк, Ірина Шевчик, Марта Новицька, Марія Янко та інші.

Також відбудуться: ярмаркові забави, лицарські бої, виставки живопису, іконопису, вишивки, виробів з бісеру, книжкові виставки, майстер-класи з гончарства, соломоплетіння, витинанки, виготовлення ляльки-мотанки та зернових кораликів, хусткування та багато іншого.

Музейний фестиваль "Свято в Президентському саду", 2018 р.
Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”, 2018 р.

Під час фестивалю можна буде насолодитися виступами етногуртів «Родовід», «Ойкумена»,”Світлиця”, фольклорні колективи та львівські естрадні виконавці: «МедОркерстра», Nastya Il’kiv .

Потрапити на фестиваль можна буде абсолютно безкоштовно.

Софія ЛЕГІН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.