Ігор Лильо мріяв стати журналістом, але не виявив особливого таланту (відео)

884
Ігор Лильо
Ігор Лильо

Вчора Фотографії старого Львова мали нагоду зустрітися  і попити кави разом з відомим істориком, львовознавцем, науковцем та екскурсоводом Ігорем Лильом. Голос цієї людини львів’яни мають нагоду чути кожного ранку по буднях на радіо “Львівська хвиля”  з розповідями про цікаві, незнані, несподівані, а часом і містичні сторінки історії нашого міста.

“Захоплення Львовом для мене це ідеальне поєднання задоволення за яке платять гроші. Я думаю що це мрія більшості людей – мати роботу, яку ти любиш і на яку тобі хочеться йти зранку і за яку тобі ще й платять гроші. Я думаю що це ідеально, – розпочинає розмову Ігор Лильо.

“В дитинстві я був дуже розумним хлопчиком, котрий дуже любив читати книжки. Настільки любив, що мені в якийсь момент забракло шкільної бібліотеки. І мене батьки почали водити і шукати можливості інші. Ми народжені в Радянському Союзі де були районні бібліотеки, ще там щось і я це все поглинав, поглинав, поглинав… І від самого початку я знав що я буду гуманітарієм – це без сумнівів було. Питання чи я буду істориком вирішилося доволі пізно. Одразу скажу що перша мрія була стати журналістом, – продовжує розповідь Ігор.

Розмова тривала досить довго та була дуже цікавою.  Пропонуємо вам її переглянути в повному обсязі і більше дізнатися про цю дуже цікаву особистість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.