Гаражний розпродаж на Мулярській – перші враження

1836
Гаражний розпродаж на Мулярській - перші враження

Вчора, 21 лютого 2016 року, в  Білому залі на 3 поверсі бібліотеки на Мулярській (вул. Мулярська, 2а) проходив передвесняний гаражний розпродаж.

“Наближається весна, пора оновлення:-). Пропонуємо разом почати готуватися до неї, звільнивши свої шафи та полички від зайвого. Адже для того, щоб у Вашому житті з’явилося щось нове, потрібно приготувати для нього місце, а, отже, позбувшись старого.  Тож ми пропонуємо Вам скористатись нагодою та перебрати свій одяг, прикраси, книжки та інші речі і принести їх нам на гаражний розпродаж,” – так анонсували свою подію організатори розпродажу.

Гаражний розпродаж на Мулярській
Гаражний розпродаж на Мулярській

Окрім цього умови участі в розпродажі були дуже демократичними. Прийти та продавати свої речі можна було абсолютно безкоштовно. Якщо ж ви не мали змоги самостійно продавати, ці обов’язки можна було  передати організаторам вказавши попередньо бажану ціну.

Гаражний розпродаж на Мулярській
Гаражний розпродаж на Мулярській

Ціни на розпродажі були насправді “гаражні” і розпочиналися від однієї гривні. Тут продавалися речі не з метою заробити, а щоб звільнити місце дома для нових. І асортимент був доволі широкий – від поштівок за одну гривню і до шкіряних наплечників за 15 гривень, від виробів хенд мейд за 5 гривень і до повноцінного сучасного одягу за дуже символічну ціну.

Гаражний розпродаж на Мулярській
Гаражний розпродаж на Мулярській

Найбільшим недоліком розпродажу став брак місця і достатньої кількості столів для презентації всіх речей на продаж. Багато цікавинок знаходились в коробках та скриньках і потенційні покупці не завжди могли їх побачити.

Але, загалом, розпродаж був цікавий і мабуть організаторам уже варто починати думати про наступний, з врахуванням невеликих недоліків вчорашнього.  Можливо його навіть варто зробити регулярним – раз на місяць цілком реально.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.