Галерея “Зелена канапа” запрошує на неймовірні “Міні монументи” Анни Атоян

238
Виставка Анни Атоян

З 8 червня по 4 липня 2021 р. мистецька галерея “Зелена канапа” (вул. Вірменська 7) презентує виставку Анни Атоян «Міні монументи».

Виставка семи композицій (3d об’єкти, дерево, левкас, живопис, батик), що представляють дуже особистісні на противагу від публічних і невеликі за розміром монументи (лат. monumentum «спогад; пам’ятник»).

МІНІ МОНУМЕНТИ Анни Атоян – це [не] великі [не] архітектурні пам’ятники на честь [не] важливих [не] історичних подій.

МІНІ МОНУМЕНТИ Анни Атоян створені для того щоб закарбувати пам’ять про [не] видатні події або [не] історичних осіб у наступних поколіннях, вони [не] відзначаються прагненням до крупних форм, їхньої значимості й величі.

З нагоди відкриття виставки 08 червня о 17 год. відбудеться зустріч Анни Атоян з представниками ЗМІ , а 22 червня о 18 год. – авторська екскурсія виставкою. Запис за посиланням https://forms.gle/UMt7y5ZsZNPifVxV9

Вхід на виставку вільний, а роботи можна придбати.

Анна Атоян
Анна Атоян

Анна Атоян. Львів’янка 1967 року народження, випускниця кафедри художнього скла Львівської Академії мистецтв.

З 2007 року проводить виставки в галереї Зелена канапа. Ця буде вже шостою. Атоян була учасницею фестивалю АРТ Київ у складі представництва галереї у 2008, та фестивалю «Файн-Арт 2011» у Мистецькому арсеналі.

Після останньої виставки в Зеленій канапі у 2017 році Анна  взяла участь у міжнародних пленерах 2018, 2019 (ПР, Білорусь, Вірменія, Литва). У 2019: у першому всеукраїнському бієнале левкасу, галерея «Білий світ» Київ; Персональна виставка «Втеча з Едему», галерея Гері Боумана, Львів; Персональна виставка в галереї «Білий світ».

У 2020 році відбулися: персональна виставка «Дівочі посиденьки», галерея «Велес», Львів, а також Анна здобула другу премію на  ІІ всеукраїнській бієнале левкасу, галерея «Білий світ» Київ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.