«Грузинське Рiздво» у Львові вже сьогодні

439
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»

Вже сьогодні, 3 грудня 2018 року, о 19:00 на сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької з новою програмою «Грузинське Рiздво» вперше у Львові ансамбль «Кутаїсі». Художній керівник – директор ансамблю Зейнаб Бурджанадзе.

Слідом за приголомшливим успіхом перших концертів в Україні, зустрічайте новий грандіозний Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «Кутаїсі» з новою програмою! Справжні культурні «скарби» Грузії, багаторазові переможці міжнародних фестивалів – вони закохує в себе глядача з перших хвилин, залучаючи в вихор стихій, почуттів і щирих емоцій.

Багаторічна історія успіху колективу стрімко мчить крізь час, подібно до вируючої гірської річки, зачаровуючи енергетикою талановитих танцюристів і співаків. Сучасна режисура органічно переплітається з дбайливо збереженими прадавніми фольклорними традиціями.  Унікальні постановки і бездоганна хореографія чудово передають картини приголомшливого за своєю красою та енергетиці шоу.

Афіша програми «Грузинське Рiздво» Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»
Афіша програми «Грузинське Різдво» Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»

Творче переплетення сюжетів з історії Грузії, втілених в танцях, музиці та піснях, які доповнюються костюмами, декораціями, світлом і звуком, перетворюють шоу на тріумф кавказької культури на світовій сцені.

Унікальність ансамблю «Кутаїсі» в тому, що артисти колективу не тільки танцюють, застосовуючи складні акробатичні елементи, але і співають «в живу», використовуючи знамениті грузинські традиції багатоголосого співу.

Ансамбль пісні і танцю «Кутаїсі» подарує неймовірну насолоду, ви зробите двогодинне подорож до дивовижного куточку Землі, наповнений особливим колоритом і традиціями, вам відкриється Грузія!

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.