Фотовиставка Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”зібрала справжніх шанувальників

1243
Відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна...”
Відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна...”

Вчора, 22 серпня 2018 року, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові  (вул. Івана Франка, 154) відбулося відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”, присвяченої Дню Незалежності.

“Сьогодні подвійне свято — ювілей Музею Грушевського у Львові та річниця Незалежності України. І ось до цих пам’ятних дат ми приурочили фотовиставку нашого, сподіваймось так само ювіляра у справі пізнання світу через фотомистецтво Зеновія Білоуса “Це моя Україна”” – зазначила на відкритті виставки директор музею, заслужений працівник культури України Марія Магунь.

Директор меморіального музею Михайла Грушевського у Львові, заслужений працівник культури Марія Карпівна Магунь.
Директор меморіального музею Михайла Грушевського у Львові, заслужений працівник культури Марія Карпівна Магунь.

На виставці експонується близько 40 пейзажних світлин Зеновія Білоуса, які показують неповторну красу рідного краю. Адже автор надзвичайно любить природу: ранкові тумани, неповторність вечірнього неба, чаруючу синь води і безмежність простору.

Отець Юстин Бойко
Отець Юстин Бойко

“Тільки автор знає ціну кожної світлини, яка тут представлена. Кожна з них має свою історію. Але недаремно ця виставка дуже влучно є присвячена черговій річниці Незалежності України. Річниці, яку ми святкуємо за нелегких обставин, коли у країни триває війна. Війна, яка зачіпає не тільки тіло, але й душу, мислення , ментальність і ми всі сьогодні, як ніколи, розуміємо, що для того, щоб перемогти війну не вистачить зброї. Треба підняти силу духу народу, як для молоді, так і для старших. Однією з форм окрилення духу є саме фотографія. Вона більше промовляє ніж фільм, бо змушує думати та медитувати” – зауважив о. Юстин Бойко.

Відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна...”
Відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”

Надзвичайно вдалим доповнення на відкритті став музичний супровід у виконанні талановитої композиторки Анастасії Ільків, яким змогли насолодитися гості заходу під час перегляду фоторобіт.

Анастасія Ільків на відкритті виставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна...”
Анастасія Ільків на відкритті виставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”

 “Ця виставка — це не спроба прославитися, заявити про себе чи зібрати якісь дивіденди. Це спроба зібрати разом друзів, для того, щоб показати своє бачення світу і сказати, що наша земля справді гарна. Що можна вийти за поріг і побачити, яку красу нам подарував Господь. Я хотів привернути увагу до того, що наша земля є справді прекрасна і її треба любити та берегти для того, щоб ми мали що передати нашим дітям” – поділився автор світлин Зеновій Білоус.

Зеновій Білоус
Зеновій Білоус

Довідково: Зеновій Білоус народився у Львові 3 вересня 1954 року. Дитячі роки пройшли у Ходорові. 1971 року закінчив Ходорівську середню школу. В цьому ж році вступив до Львівського державного медичного інституту. Після закінчення навчання постійно мешкає в місті Камянка-Бузька, де працює у районній лікарні.

Відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна...”
Відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”

Художня фотографія — хобі, яке допомагає виразити внутрішній світ та світобачення фотографа. Перша виставка “Благословенні рамки і тихі вечори” в місті Камянка-Бузька 24 серпня 2016 р. і теж була приурочена до Дня незалежності України. Повторно, з доповненнями, демонструвалася в Добротворі у жовтні того ж року.

Софія ЛЕГІН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.