Федора Стригуна і Таїсію Литвиненко виставлять з театру ім. Марії Заньковецької

6730
Таїсія Литвиненко та Федір Стригун на перс-конференції
Таїсія Литвиненко та Федір Стригун на перс-конференції

Керівництво театру імені Марії Заньковецької не продовжить дії контрактів з головним режисером театру Федором Стригуном та Таїсією Литвиненко. Інформацію підтвердили джерела Гал-інфо.

“Сьогодні Федору Миколайовичу Стригуну, моєму батькові, і моїй матері, Таїсії Йосипівні Литвиненко, адміністрація театру надіслала листи з повідомленнями, що контракт з ними продовжено не буде. Знаково, що це відбулося у день народження директора театру Андрія Мацяка”, – підтвердив Гал-інфо син Федора Стригуна та Таїсії Литвиненко Назар Стригун.

Головний режисер Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Федір Стригун сьогодні увечері по закінченні вистави “Криза” заявив, що дирекція театру надіслала йому «листа щастя», в якому повідомляє, що контракт з ним продовжено не буде.

Лист адміністрації театру про звільнення Федора Стригуна
Лист адміністрації театру про звільнення Федора Стригуна

За інформацією в надісланих листах, контракт Федора Стригуна завершується 14 грудня 2019 року, йому пропонують оформити співпрацю з театром на основі цивільно-правової угоди, оскільки новий контракт укладено не буде.  Таїсії Литвиненко запропонували перехід на 0,5 ставки, або контракт, який завершується 29 грудня 2019 року, не буде продовжено.

Лист адміністрації театру про звільнення Таїсії Литвиненко
Лист адміністрації театру про звільнення Таїсії Литвиненко

Нагадаємо, 26 вересня, в театрі пройшла вистава “Украдене щастя”, по завершенню якої її режисер-постановник та головний режисер театру, Федір Стригун вийшов на сцену із промовою, в якій повідомив про те, що Ярослав Кіргач зіграв свою останню роль в театрі у зв’язку з непродовженням контракту.

Актори виступили на захист Ярослава Кіргача.

25 листопада, на Камерній сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької відбувся конкурс на заміщення вакантної посади актора драми вищої категорії. В якому на колишнє місце Ярослава Кіргача взяли актора Івана Довгалюка.

Марина ЯНЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.