«Єдність у різноманітності», або розкішна виставка в Палаці Мистецтв (відео)

692
«Єдність у різноманітності», або розкішна виставка в Палаці Мистецтв

У п’ятницю, 29 липня 2016 року, в приміщенні  культурно-мистецького центру “Львівський Палац мистецтв” (вул. Коперника, 17) відбулося відкриття виставки мистецтв Ґданська «Єдність у різноманітності».

“Сьогодні географія співпраці Львівського палацу мистецтв дещо збільшується. Раніше в нас були виставки з Перемишля, з Жешува, з Кракова, з Варшави, з Вроцлава і ось вперше у нас гостює Спільнота Ґданська з підготовленої для цього виставкою.  Приємно що більшість авторів цієї виставки змогли приїхати і сьогодні представити нам особисто свої роботи. Унікальна можливість поспілкуватися з ними, познайомитися є сьогодні у гостей Львівського палацу мистецтв,” – зазначив директор Львівського палацу мистецтв Юрій Гнатковський відкриваючи виставку.

На виставці свої роботи представили 12 знаних художників, серед яких Rafał Borkowski, Daniel Cybulski, Józef Czerniawski, Roman Gajewski, Hugon Lasecki, Przemysław Łopaciński, Adriana Majdzińska, Teresa Miszkin, Czesław Podleśny, Krzysztof Polkowski, Janina Rudnicka, Tomasz Sobisz.

Барвисті птахи, метафізичне, меланхолічне й утопічне занурення в реальність, часто критичне – це ми. Ми працюємо весь час на себе, а це дуже делікатне питання. Світ пізнається у творчості настільки, наскільки нам здається цікавим. Ми створюємо щілинки, маленькі або великі, як небо, в злежності від таланту, щілинки, через які ми дивимося на реальність. Примножуємо різними уявленнями, дестабілізованою бунтівною уявою.

Експозицію виставки мистецтв Ґданська «Єдність у різноманітності» можна оглянути до 25 серпня в  в приміщенні  культурно-мистецького центру “Львівський Палац мистецтв” (вул. Коперника, 17).

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.