“Дзямдзя”, або новий проект від “Капелана” (відео)

5375
Заклад смачної їжі "Дзямдзя"
Заклад смачної їжі "Дзямдзя"

Цього тижня у Львові на вулиці Марії Заньковецької, 1 відчинив свої двері смачний заклад під назвою “Дзямдзя”. Відкрив його колишній воїн АТО Микола Рябушко (позивний “Капелан”) разом зі своєю коханою Іриною.

Освячення закладу смачної їжі "Дзямдзя
Освячення закладу смачної їжі “Дзямдзя

До війни, а радше до Майдану, Микола займався інтер’єрним та екстер’єрним дизайном і користувався заслуженою репутацією. Але події останніх років змінили нашу країну і її мешканців. Після поранення та повернення з зони АТО щось зломилося в Миколи всередині, не міг більше займатися дизайном і якийсь час шукав себе у різних сферах.

Інтер'єр закладу смачної їжі "Дзямдзя"
Інтер’єр закладу смачної їжі “Дзямдзя”

Повернутися до мирного життя допомогла кохана Ірина. Вона підштовхнула Миколу до реалізації своєї давньої мрії – бути господарем в своєму домі та пригощати гостей смачними частунками. Так і народилася ідея кулінарного закладу зі смачними львівськими стравами. Місця, де кожен зможе відчути себе як в гостях у своєї цьоці, де все по-простому і все дуже смачно.

Микола Рябушко з коханою Іриною на відкритті "Дзямдзі"
Микола Рябушко з коханою Іриною на відкритті “Дзямдзі”

Ремонт і дизайн робив сам, витратив на нього всі компенсаційні гроші за поранення. Меблі, посуд та елементи декору збирав усюди, де міг, долучалися друзі і військові побратими.

Інтер'єр закладу смачної їжі "Дзямдзя"
Інтер’єр закладу смачної їжі “Дзямдзя”

Загалом “Дзямдзя” має стати атмосферним місцем спілкування друзів, котрі цінують гарне товариство і смачну львівську кухню.

Відкриття закладу смачної їжі "Дзямдзя"
Відкриття закладу смачної їжі “Дзямдзя”

“Тут немає барної с тійки – це не бар, адміністратора теж немає – це не ресторан. Ви ніби приходите в гості до цьоці поїсти, тому тут є кухня, є вітальня,  дитяча, де є іграшки і можна приходити з дітьми. Є багато, ще поки не заповнених, книжкових полиць, тому сюди можна принести видання, які є в кожного вдома і ніхто їх не читає. А побачивши книжку, яка тут лежить, і яка зацікавила, забрати її з собою. Буде такий кругообіг книжок. Ну і звичайно тут буде недорога, доступна та смачна їжа”, – розповів Микола.

Ще однією цікавою особливістю “Дзямдзі” стане відсутність алкогольних напоїв. Принаймні в традиційному значенні цього слова. Можливо з часом з’являться наливки домашнього приготування чи живе пиво. Але це в перспективі, а зараз “Дзямдзя” гостинно відкриває свої двері для справжніх поціновувачів смачної львівської кухні.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.