«Дударик» здивує львівську публіку революційним виконанням творів Шевченка!

195
«Дударик» здивує львівську публіку революційним виконанням творів Шевченка!

9 березня у Львівській національній філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудеться концерт «Шевченко Revolution» у якому концерті твори Шевченка прозвучать в оригінальному аранжуванні та в різних стилях – від неокласики до року.

«Ми влаштовуємо Revolution у сприйнятті Шевченка, щоб відкрити у ньому свого сучасника. «Шевченко Revolution» – це сучасний і важливий концерт, на якому вартує побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про нього і, можливо, щось про себе. Шевченка – людину, академіка, митця, поета, метеора – ми представимо його ж віршами у класичних та сучасних аранжуваннях», – зазначають організатори.Виступатимуть хорова капела «Дударик», академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, оперна діва Софія Соловій, Назар Омельчук, «Rock Orchestra» та інші. Автор ідеї та аранжувань – Дмитро Кацал.

Концерти у філармонії відбудуться 9 березня о 16:00 та 18:30. Вартість квитків – від 100 до 350 грн. Запитуйте у касі філармонії (235 89 46), або ж замовляйте онлайн:

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.