Друга велика виставка роботи кураторської групи VIDSOTOK відкриється у Львові

273
Друга велика виставка роботи кураторської групи VIDSOTOK відкриється у Львові

В п’ятницю, 17 березня 2017 року,  у приміщенні Музею Ідей (вул. Валова, 18а) відбудеться відкриття другої великої виставки – результату роботи кураторської групи VIDSOTOK. Харківські художники Ольга Федорова, Анна Мананкіна, Микита Філоненко та Ольга Лісовська презентують свої проекти.

З концепції проекту: “У місті живуть люди різного віку (місто вік). Вік не впливає на популярність людини (вік невідомість). Місто легко може бути невідомим (місто невідомість). Вік / місто / невідомість є складним механізмом сучасного міського життя. Вік формує місто. Місто формує невідомість / популярність. А невідомість і популярність є формотворчим фактором віку. Тонкий симбіоз цих понять в абстрактному і буквальному сенсах дозволяє розвивається людям у всіх життєво важливих областях. І однією з груп людей в цій системі є художники. В даному проекті художник не піднімається над усім світом і не виносить свій вердикт суспільству, а є одним з учасників тендітної системи. І показаний не як творець, а скоріше як об’єкт дослідження, аналізу його робіт і його творчості з метою простежити його місце в системі вік / місто / невідомість.”

Постер Другої великої виставки робіт кураторської групи VIDSOTOK
Постер Другої великої виставки робіт кураторської групи VIDSOTOK

В межах проекту відбудуться:

17.03 12:00 – презентація групи VIDSOTOK, portfolio review (галерея Львівської національної академії мистецтв, вул. Кубійовича, 38)

17.03 18:00 – відкриття проекту (Музей ідей, вул. Валова 18а)

18.03 12:00 – презентація комп`ютерної гри Микити Філоненко Marginal act (Щось цікаве, площа Ринок, 13)

18.03 16:00 – artist talk: харківські молоді художникі (Дзиґа, вул. Вірменська, 35)

Юлія СУБОТА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.