Друга велика виставка роботи кураторської групи VIDSOTOK відкриється у Львові

0
173
Друга велика виставка роботи кураторської групи VIDSOTOK відкриється у Львові

В п’ятницю, 17 березня 2017 року,  у приміщенні Музею Ідей (вул. Валова, 18а) відбудеться відкриття другої великої виставки – результату роботи кураторської групи VIDSOTOK. Харківські художники Ольга Федорова, Анна Мананкіна, Микита Філоненко та Ольга Лісовська презентують свої проекти.

З концепції проекту: “У місті живуть люди різного віку (місто вік). Вік не впливає на популярність людини (вік невідомість). Місто легко може бути невідомим (місто невідомість). Вік / місто / невідомість є складним механізмом сучасного міського життя. Вік формує місто. Місто формує невідомість / популярність. А невідомість і популярність є формотворчим фактором віку. Тонкий симбіоз цих понять в абстрактному і буквальному сенсах дозволяє розвивається людям у всіх життєво важливих областях. І однією з груп людей в цій системі є художники. В даному проекті художник не піднімається над усім світом і не виносить свій вердикт суспільству, а є одним з учасників тендітної системи. І показаний не як творець, а скоріше як об’єкт дослідження, аналізу його робіт і його творчості з метою простежити його місце в системі вік / місто / невідомість.”

Постер Другої великої виставки робіт кураторської групи VIDSOTOK
Постер Другої великої виставки робіт кураторської групи VIDSOTOK

В межах проекту відбудуться:

17.03 12:00 – презентація групи VIDSOTOK, portfolio review (галерея Львівської національної академії мистецтв, вул. Кубійовича, 38)

17.03 18:00 – відкриття проекту (Музей ідей, вул. Валова 18а)

18.03 12:00 – презентація комп`ютерної гри Микити Філоненко Marginal act (Щось цікаве, площа Ринок, 13)

18.03 16:00 – artist talk: харківські молоді художникі (Дзиґа, вул. Вірменська, 35)

Юлія СУБОТА

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.