„Добрі мамині казки“ — від серця до тисячі сердечок (відео)

2017

В теплій, майже родинній атмосфері, 29 травня 2017 року відбулася презентація дебютної книги відомої журналістки, письменниці Лесі Кічури „Добрі мамині казки“. Кожен присутній у той чи інший спосіб знайомий з авторкою. Тож зустріч більше нагадувала спілкування давніх друзів.

Леся Кічура та її “Добрі мамині казки”

Жвавості та енергійності заходові додавала його модератор — натхненниця і друг письменниці бізнес-тренер і бізнес-консультант Людмила Калабуха. Вона зазначила, що знайомство з Лесею для неї, як подарунок долі.

Леся Кічура та Людмила Калабуха

Враженнями про таланти Лесі Кічури та її проникливі казки поділилася відома українська й американська співачка   Брія Блессінг:

— Леся — просто чудова людина. З кожним днем я відкриваю про неї щось нове. Спершу знала Лесю як журналістку, згодом, що вона мама і дружина, викладачка, фотомодель, тепер знаю ще й, як казкарку. Нема того, що Леся не вміє робити. Вона — талановита й обдарована людина. Книжка „Добрі мамині казки“ особлива своєю справжністю і глибиною любові, теплоти, бо вона їх написала для своїх дітей. Ці казки дуже світлі і навіть нам, дорослим, нагадують дитинство, світ стає магічним і чарівним.

Відома співачка Брія Блессінг ділиться враженнями про казки Лесі Кічури

Теплий відгук про своє дебютне видання авторка отримала і від народної співачки України Марічки Бурмаки. Їй, зокрема сподобалися історії про добру Бабу Ягу, про Ельфа, про Кицю, яка обирала собі професію. А казка про те, як Бог немовлят роздавав, — розчулила до сліз.

Дебютна книга Лесі Кічури

Свій письмовий відгук залишила й сім’я літературознавців, франкознавців Наталя та Богдан Тихолози:

— Казки Лесі Кічури такі ж, як і їхня авторка: сучасні, енергійні, добросердні. В міру повчальні і наскрізь позитивні, немовби усміхнені і, звісно, чарівні. Ці коротенькі історії написані прозорим і жвавим стилем, тож читаються легко і з інтересом так, ніби їх розповідає сама казкарка — чутно її веселий і бадьорий голос. У них так багато дитячої допитливості, вигадливої фантазії і гарячої любові до життя, що вони, на нашу скромну думку, просто приречені на успіх у маленьких читачів та їхніх батьків. Адже це казки, від яких добре на серці. Знаємо, це тому, що з добрим серцем творила їх Леся для дітей — і своїх, і не тільки, бо для неї чужих дітей не буває.

Гості, які завітали на презентацію книги “Добрі мамині казки”

Сама ж авторка розповіла цікаву історію виникнення ідеї видання книги. Народження первістка стало поштовхом до творення власних казок, щоб виховувати сина так, як підказувало серце. Коли ж народилася донечка, Леся ще більше віддалася творчості. Згодом свої казки письменниця читала дітям у школах.

Леся Кічура зі своїм коханим чоловіком Миколою

Коли ж одного разу, повернувшись зі ще однієї такої зустрічі з дітьми, які уважно, із зачарованими очима та усмішками слухали її історії, а після випитували, коли врешті приїде до них зі своєю книжкою, казкарка вирішила, що час настав. Ще більшої впевненості додали її рідні — чоловік і діти. Які підштовхнули до однойменного проекту „Добрі мамині казки“, із яким планує об’їздити значну частину України. А вихід книги друком — це основний етап масштабного проекту казкарки Лесі Кічури.

На завершення офіційної частини презентації, авторка побажала усім присутнім вірити в свої сили і вірити в людей:

— Дуже прикро, що в нинішньому часі ми часто втрачаємо віру у людську доброту. Мій проект переконав мене в тому, що ніколи не варто опускати рук. Звісно соціальний проект передбачає фінансові доручення спонсорів. Я була вражена наскільки швидко та відкрито відгукнулися люди та зголосилися до співпраці. Тому дуже вдячна усім своїм фінансовим партнерам: двом підприємцям зі Львова – мережі кав’ярень «Світ кави» в особі Маркіяна Бедрія та компанії «УАРНЕТ» в особі Ігоря Процикевича, а також будівельній компанії «Мельник» в особі директора з маркетингу Оксани Мельник, з Франківська, яка наразі обумовлює приїзд проекту до Франківська. Переконана, з такою підтримкою проект не просто мандруватиме Україною, він житиме в серцях людей ще довго…

Наталія ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.