До Львова із концертом їде найвідоміша група з Грузії «Mgzavrebi»

133
До Львова із концертом їде найвідоміша група з Грузії «Mgzavrebi»

20 серпня о 19:00 на open-air сцeні «Ennio Event Square» у Львові виступить найвідоміший гурт Грузії «Mgzavrebi». 

Концерт відбудеться в рамках літнього туру Україною, повідомляють організатори.
Mgzavrebi – найвідоміша група з Грузії, яку полюбили в Україні, і не закохатися в їхню музику просто неможливо!

«Якщо ви одного разу прийдете на їх концерт, то наступного разу обов’язково приведете своїх родичів і друзів.  Та й самі Mgzavrebi – це близькі друзі, які знайомі з дитинства, коли вони співали разом в хорі у мами лідера групи, Гігі Дедаламазішвілі.  Їх пісні сучасні, але сягають корінням в вікові традиції, тому вони такі теплі і зрозумілі кожному.  А будь-який концерт групи перетворюється в свято, яке музиканти так легко і просто створюють тут і зараз, в будь-якому залі», – розповіли організатори концерту.

Співають Mgzavrebi в основному на грузинській мові, хоча є пісні і російською.  Але їх музика вимагає, в першу чергу, емоційного сприйняття, яке не потребує неодмінного знання мови.  Тому кожен обов’язково зрозуміє то єдиноважливе, що закладено в їхніх піснях.  У цьому і полягає головний феномен Mgzavrebi – в майстерності причарувати зал і міцно обійняти своїх друзів-прихильників, яких з кожним концертом стає все більше і більше.

Вокаліст групи Гігі Дедаламазішвілі про майбутні концерти: «Через пандемії і закриття кордонів ми пропустили цілий рік нашої доброї традиції грати великі літні концерти на відкритому повітрі.  Опенейри – це завжди особлива атмосфера. Ми неймовірно скучили за такими яскравии моментами! Цього разу ми підготуємо особливу велику річну програму (буде чимало запальних пісень), але головне, що ми знову зустрінемося.  Знову будемо ми, будуть наші глядачі, небо над головою і, сподіваємося, хороша погода!  Запрошуємо Вас!».

У цьому році Mgzavrebi виповнюється 15 років. Річний ювілейний тур присвячений саме цій події.

Квитки уже в продажу! https://lviv.karabas.com/mgzavrebi-litnij-koncert-4

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.