Де у Львові купити книгу? 7 книгарень у центрі міста

24315
Де купити книгу? 7 книгарень у центрі Львова

На завершення 2015 року Львів отримав неймовірний подарунок у вигляді високого статусу міста літератури ЮНЕСКО. І це дає дуже багато, адже сприяє розвитку літературного туризму та популяризації української культури у світі, інтеграції Львова у світовий літературний контекст.

Такий титул, безперечно, додає ще й особливої інтелігентності і шарму, адже те, що давно знав кожен львів’янин, визнали у світі. Це означає, що до міста Лева їхатимуть не лише на каву і шоколад, відтепер до міста манитиме ще й книга. Адже Львів – це місто де читають, де черпають натхнення для нових текстів, про яке пишуть вірші і створюють непересічні романи. Тож невипадково сьогодні ми говоримо про книги, а саме про книгарні Львова.

Загалом у місті Лева налічується близько півсотні книгарень, де можна відшукати видання різної тематики та авторів. Сьогодні мова піде про деякі з тих, що знаходяться в історичному центрі міста поблизу площі Ринок. Це не просто місця, де можна придбати літературу, це щось більше – осередки неймовірного затишку і панування книжкового духу.

Відносно недавно на площі Ринок з’явилася книгарня «Видавництва Старого Лева». Вона знаходиться у будинку № 12. Тут ви знайдете всі книжкові новинки найвідомішого львівського видавництва та інформацію про найближчі літературні презентації.

Якщо прогулюватися вулицею Вірменською, варто не пошкодувати часу і зазирнути до цікавої букіністичної книгарні у будинку 32. Тут панує справді інтелектуальна атмосфера: від стелі до підлоги – полиці з книгами, старовинні карти, раритетні меблі. Здається, за дверима цієї книгарні – машина часу.

Якщо ви шукаєте якесь раритетне видання, радимо завітати саме сюди.

Одна з найпопулярніших книгарень не тільки у Львові, а і в Україні – книгарня «Є». Саме тут кожного місяця відбувається ціла програма літературних зустрічей, обговорень та презентацій. На проспекті Свободи 7, книгарня існує вже довгий час. Тут можна не тільки придбати потрібну літературу, а навіть почитати все, що представлено на полицях магазину у читальному залі. Нещодавно у Львові з’явилася друга філія книгарні «Є» на вулиці Галицькій.

Прогулюючись вулицею Федорова складно не думати про книжки, адже поруч і пам’ятник відомому друкареві, і букіністичний ринок поряд з ним. Звісно ж тут є місце і для книжного магазину, який має назву «Книгарня на Федорова». Якщо ви шукаєте цікаве подарункове видання, знайти його тут – не проблема.

Ще одне надзвичайно атмосферне літературне місце в центрі Львова – книгарня на вулиці Братів Рогатинців 30. Воно особливе тим, що тут можна знайти як і останні літературні новинки, довідкову літературу, так і букіністику різних років та різними мовами. Окрім того, тут можна випити запашної кави та почитати те, що сподобалося в одній з кімнат, а серед сотень книг знайти справді раритетні видання. Приємно вражає інтер’єр: серед стелажів з літературою стоять важкі дубові крісла та столи, на стінах – цікаві картини. Здається, тут можна засісти надовго за філіжанкою кави та хорошою книгою.

Та і де ще, можна купити книгу за 5 грн?

На цій же вулиці у будинку 15 розмістилася книгарня «Клубу сімейного дозвілля». Привертають до неї увагу рядки незрівнянної Ліни Костенко, які виведені на стіні поряд з входом до магазину. Це місце варто радити тим, хто любить заощаджувати, адже тут часто діють різні акції та знижки.

Хороший вибір літературної «їжі» для розуму пропонує магазин «Дім книги» на площі Міцкевича 8. Це справжній книжковий супермаркет. Тут добре шукати довідкову, методичну та навчальну літературу. Якщо ваша ціль – художня чи дитяча книга, ви теж знайдете її тут.

Олена ВИСОКОЛЯН

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.