“Бурштин”, або історія про життя копачів на Поліссі словами Василя Тибеля

642
"Бурштин", або історія про життя копачів на Поліссі словами Василя Тибеля
"Бурштин", або історія про життя копачів на Поліссі словами Василя Тибеля

У неділю, 25 листопада 2018 року, о 18:00 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться презентація роману Василя Тибеля “Бурштин”.

«Бурштин» – історія про життя копачів бурштину на Поліссі – захопливий динамічний бойовик, сюжет якого розгортається на тлі прадавньої демонології, сучасних політичних оборудок та інших наслідків на зразок сумнозвісної золотої лихоманки на Клондайку. Місцеве населення давно вже проміняло звичне життя на полювання за скарбами, всі змалечку стають «старателями», незаконно добувають бурштин, ігноруючи будь-яку владу.

Ситуація нагадує «донецьку» проблему- з облогами, перекриттям доріг, війни з поліцією, як реакцією на конфіскацію «виробничого» майна і, нарешті, створення справжніх повстанських гуртів зі скривдженого населення. З часом сюжет набуває драматичної напруги, коли в поєдинку стикаються державні і місцеві сили, які стоять за свою «поліську» правду, і тоді вже історія стає схожа на зовсім недавні події.

Чому відбувається бурштинова лихоманка на Заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші?

У книзі «Бурштин» Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку…

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.