Бек вокалістка артиста MELOVIN почала сольну кар’єру (відео)

386
Співачка DARIЯ
Співачка DARIЯ

Співачка DARIЯ презентувала пісню «Чуєш, стріляють», яку написала під час війни. DARIЯ до початку війни не мала планів йти в сольне плавання, але все, що відбувається в нашій країні спонукало її втілювати свої мрії.

Це перша сольна пісня, де DARIЯ виступила як автор слів та музики. Пісня, про болючі переживання артистки, які пережила вона та її сім‘я, втративши близьку людину.

Останнє смс, яке написала співачка рідній людині були слова «Чуєте, стріляють», це повідомлення так і залишилося назавжди не прочитаним.

«Після війни ми станемо іншими людьми, з іншими поглядами, думками. З дитинства моєю мрією була велика сцена, я мріяла співати. Але люди забувають свої мрії в потоці інформації та подій навколо. Так трапилося і зі мною. Я два роки не займалася вокалом і не співала. Та коли почалася війна, я зрозуміла одне, життя не вічне і треба робити те, що ми мріємо, те що у нас в душі. І коли я почала співати я зрозуміла, що я живу. Я ніколи не писала пісень і не думала, що вмію це робити. Та в мене все вийшло… Я точно вирішила для себе, що я зроблю все можливе, щоб розвиватися як сольна співачка і дам своїй мрії повноцінне життя», – розповідає DARIЯ.

Артистка вже готує відео кліп на пісню «Чуєш, стріляють», який вийде цьогоріч влітку.

Ірина САВЕНКО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.