Авторська екскурсія Юрка Коха експозицією своєї виставки (відео)

2011
Авторська екскурсія Юрка Коха експозицією своєї виставки

В п’ятницю, 8 вересня 2017 року,  знаний львівський художник Юрко Кох провів авторську екскурсію експозицією своєї виставки під назвою “Фактор Львова. Малярство”, відкриття якої відбулося у вівторок в приміщенні Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20).

Юрій Кох
Юрій Кох

Важко сказати, яка з цих двох подій зібрала більше поціновувачів творчості художника. Якщо на відкриття виставки прийшли мистецтвознавці, преса, художники і, зрештою, просто люди, що звикли “тусуватися” в мистецьких колах, то авторська екскурсія зібрала дещо інший контингент відвідувачів. Основу слухацької аудиторії  склали шанувальники творчості Юрка Коха і люди, щиро заКОХані у Львів.

Під час прогулянки між своїми роботами, а саме так можна охарактеризувати екскурсію, Юрко Кох, у властивій йому манері, іронізував над собою і владою, розповідав правдиві історії та дотепні анекдоти і, навіть непосвяченому слухачу, ставало зрозуміло наскільки Юрко закоханий у Львів. У Львів не фасадний чи попсовий, туристичний чи політичний, а у Львів справжній. Львів, яким його бачать справжні львів’яни, Львів, яким його бачить Юрко Кох.

«Це справді унікальний випадок ми маємо у Львові, коли змішалося стільки культур, мов. Були різні випадки з цими всіма синтезами, чи вони були добрі, чи вони були погані, чи були невдалі, чи вдалі, матеріалів вистачає для вивчення дуже багато», – зізнався художник.

Упродовж кількох десятиліть Юрій Кох є провідним митцем у висвітленні найрізноманітніших аспектів життя Львова.Чільною темою його творчості є МІСТО в історичних, еротичних та метафізичних проявах, із невід’ємною психоделічною субстанцією — ПЕРСОНОЮ.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.