“Артк-куб”, або мистецький проект “Вільних”

342

На минулих вихідних у Львові в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького ( вул. Болгарська, 4) арт-фундація “Вільні” презентувала мистецький проект “АРТ-КУБ”.

Металеву конструкцію зі сценічних риштувань, завширшки і заввишки 6 метрів, наповнену майже трьома десятками картин та чотирма скульптурами розмістили на центральній алеї парку. У темну пору доби майже 30 світлових елементів за допомогою таймера почергово підсвічують певну групу картин, формуючи правильне сприймання у глядачів.

Автори проекту взяли собі за мету показати широкому загалу роботи молодих львівських митців. Згодом до нього планують долучити діячів культури зі всієї України, а їхніми напрацюваннями ділитися із закордонням.

Авторка проекту, психолог та ресторатор Ольга Філатова зазначила, що основним завданням нинішнього проекту є показати Львову його перлину, підтримати талановиту молодь та нарешті окультурити культурну столицю України.

“Наш проект – це певний меседж до львів’ян: давайте зробимо світ кращим. Разом. Тут і зараз”, – сказала Ольга Філатова.

Пластичною частиною «АРТ-КУБа» стали чотири скульптур із проекту «Мертві і живі» львівського художника та реставратора Віктора Проданчука.

Загалом глядачі, серед яких були і митці і люди не пов’язані з мистецтвом, дуже добре сприйняли проект, з цікавістю оглядали роботи і захоплено фотографувалися.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.