Аеродром “Цунів” – виліт дозволено! (відео)

4090
Аеродром
Аеродром "Цунів" - виліт дозволено!

Бажання підкорити небо і відчути себе птахом хвилювало людство давно.  Всім добре відома легенда про Ікара, який нібито вперше піднявся в небо на крилах. В історії існує багато прикладів вдалих і не дуже спроб мандрувати в повітрі. Але по-справжньому повітряні мандрівки стали можливі на початку минулого століття. Цей час справедливо вважається ерою розвитку авіації.  Літаки, гвинтокрили, дирижаблі  на великій швидкості рвалися в небо і підкорювали його безкраї горизонти. І, як у будь-якій новій справі, перші сміливці платили життям   за свою любов до неба.

Та йшов час і, з кожним днем, авіація ставала все безпечнішою і безаварійною. В наші дні польоти на літаках очолюють список найбезпечніших транспортних засобів.  Адреналін та гострі відчуття поступилися місцем напоям та подушкам для комфорту.

Аеродром "Цунів". Фото Роман Метельський
Аеродром “Цунів”. Фото Роман Метельський

Але, для сміливців, котрі марять пережити справжні відчуття польоту, є така нагода. Недалеко від Львова, поряд з мальовничим Городком, знаходиться містечко Цунів. Тут, на території аеродрому, незабутні враження гарантуються всім сміливцям. Стрибки з парашутом, польоти на літаках, навчання з можливістю отримати сертифікат приватного пілота, авіамодельний спорт з чемпіоном Європи та світу і незабутні відчуття на все життя – це далеко не весь список того, що на вас чекає в цьому чарівному куточку природи біля селища Цунів.

Минулої неділі випала нагода потрапити сюди і здійснити повітряну прогулянку на двомісному літаку ZODIAC. Суттєвою перевагою цієї моделі є розміщення двох місць не одне за одним а поряд. В цьому випадку і пілот і пасажир має чудовий огляд і може  милуватися неперевершеною панорамою. За штурвалом був досвідчений пілот з багаторічним стажем Ігор Кіт.

Спортивний літак на аеродромі "Цунів". Фото Костянтин Баранюк
Спортивний літак на аеродромі “Цунів”. Фото Костянтин Баранюк

Гучний гул мотора… блискавичний розгін… невеличкий літачок все впевненіше і впевненіше набирає висоту… тепер можна сповна насолодитися земними красою… від мальовничих пейзажів перехоплює дух… Але… пропонуємо вам побачити як це було… 🙂

Звичайно, політ на літаку – не для всіх! Комусь здоров’я не дозволяє, хтось звик на своїх двох, а комусь просто страшно.  Але, якщо ви таки наважитесь – свої враження ви не забудете ніколи.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.