А “Роги” знов збирались на війну (відео)

702
А
А "Роги" знов збирались на війну

Минулої неділі,  21 лютого 2016 року,  в приміщенні арт-клубу “Віденська тераса” відбувся концерт вже знаного не тільки у Львові, але і на теренах всієї України кавер-гурту “Роги” (“The Rohies”).

Перед початком концерту на великому екрані транслювався відеофільм про гурт, про поїздку артистів з виступами в зону АТО, про те як їх зустрічали і про все, що учасники гурту бачили виступаючи з концертами за якихось 500 метрів від лінії вогню. Загалом же, за чотири дні кавер-гурт “Роги” (“The Rohies”) відпрацював 8 концертів між якими вони їли разом нашими солдатами і спали в польових умовах чи в бусі.

Концерт кавер-гурту "Роги" ("The Rohies") в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» 21 лютого 2016 року
Концерт кавер-гурту “Роги” (“The Rohies”) в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» 21 лютого 2016 року

На початку концерту Директор-розпорядник Театру імені Марії Заньковецької Тарас Лисак (він же продюсер кавер-гурту “Роги”) подякував всім, хто впродовж останніх років був з ними, вірив у них та підтримував, а також зазначив, що “Роги” в своїй діяльності поставили за мету займатися благодійністю.

А ще Тарас Лисак розповів з якою метою відбувається збір коштів під час концерту та анонсував нову поїздку кавер-гурту в зону АТО.

“Сьогодні ми збираємо гроші, щоб знову поїхати до наших хлопців. 29 березня ми вирушаємо туди і відзвітуємося вам про наші концерти і спілкування із нашими захисниками. ” – сказав він.

Концерт кавер-гурту "Роги" ("The Rohies") в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» 21 лютого 2016 року
Концерт кавер-гурту “Роги” (“The Rohies”) в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» 21 лютого 2016 року

Приємно зазначити, що за останній рік в репертуарі гурту з’явилось багато нових пісень, як кавер-версій, так і авторських, які суттєво збагатили музичний репертуар. Так на концерті відбулась прем’єра “Пісні про солдата” (автор слів – Олеся Галканова, музика Андрія Сніцарчука і Олесі Галканової).

“На написання цієї пісні мене надихнули двоє моїх друзів, які на цій війні, на жаль, втратили частини свого тіла, але, напевно, здобули набагато більше. Бачачи, як їхні жінки підтримують своїх чоловіків скажу одне – це просто фантастично!” – сказала Олеся Галканова перед прем’єрою “Пісні про солдата”.

Волонтер Ірина Дзьоба та директор Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін на концерті кавер-гурту "Роги" ("The Rohies") в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» 21 лютого 2016 року
Волонтер Ірина Дзьоба та директор Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін на концерті кавер-гурту “Роги” (“The Rohies”) в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» 21 лютого 2016 року

Були на концерті й особливі гості, це волонтер Ірина Дзьоба  та директор Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін – люди, які допомогли хлопцям потрапити в зону АТО і були з ними весь цей час. Вони розповіли кілька цікавих історій з цих “східних гастролей”.

“Їздили ми багато, за 4 дні 8 концертів і щоразу ми зазирали в очі тим хлопцям, які нас зустрічали, які нас чекали, котрі бачили в нас частинку дому, який приїхав до них. Вони цього дуже потребували, вони потребували нашого спілкування, наших пісень, трошки відпочинку. Але після наших концертів вони, на превеликий жаль, далі йшли на передову, далі йшли в свої окопи . І виконуючи свою надзвичайно важку місію вони бережуть нас, бережуть наш мир. Вони роблять все для того, щоб ми могли сьогодні сидіти за прекрасними столиками і слухати чудову музику. Тому я хочу сказати одне — щоб ми ніколи не забували, війна в нашій країні не закінчилась і наша допомога потрібна дуже, потрібна хлопцям. Можна сказати, що зараз уже не йдеться про такі потреби, які були  півтора-два роки тому. Хлопці приблизно одягнені, трошки нагодовані, а йдеться про якість їхнього перебування,” – розповіла волонтер Ірина Дзьоба.

А директор Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін, котрий возив з концертами в зону АТО не один гурт, захоплено ділився враженнями від виступів.

“Про всі пригоди, які були ми не будемо розповідати, ви можете собі уявити. Кожен собі уявить як нам було весело, як нам було добре. І завдяки вам я відкрив для себе Слобожанщину, завдяки вашому концерту в Сватовому я відкрив прекрасних людей, і ми зрозуміти, що Сватове — це така конкретна Україна, оскільки квіти, які подарували там Марті, вона не могла їх донести зі сцени. Я сподіваюся, що ви мене з собою ще візьмете і дякую, що ви такі веселі, безпосередні, такі як ви є, натуральні, просто класні і все.” – сказав пан Віталій.

Концерт закінчився і трохи більше місяця залишається до поїздки кавер-гурту “Роги” (“The Rohies”)  в наступні “східні гастролі” в зону АТО. Хочеться побажати їм успіху і бути обережними. Бо Україна переможе у цій війні – по-іншому бути просто не може, і в цій перемозі буде також і їхня заслуга!

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.