5-ий ретро велопроменад “Батяри на роверах” відбудеться у Львові

536
Батяри на роверах

У суботу, 9 червня 2018 року, вже вп’яте “Батяри на роверах” зберуться на львівський ретро велозаїзд, що об’єднає людей, які цінують стиль та міські велосипеди, своєрідна присвята львівській батярській міській культурі початку ХХ ст. , повідомляється на сторінці події у Facebook.

Ретрозаїзди відбуваються щорічно у багатьох країнах світу, не є винятком і Україна, де вже сім років поспіль відбуваються ретро-круїзи у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, на черзі і Львів. Історія проведення таких заїздів виникла у Лондоні у 2009 і має назву Tweed Run. Сенсом Tweed Run є повернення до витоків велокультури. До заїзду допускаються різні велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі англійської велосипедної моди тридцятих-сорокових років XX століття. Вітається будь-який твідовий одяг та його поєднання.

“Батяри на роверах” (фото https://ulvovi.info/ua/fullnews/229935)

Програма
14.00 – збір на площі Митній біля ресторану-пивоварні Кумпель на площі Митній – Kumpel on the Mytna Square, проходження реєстрації, виступ гурту “Львівська кварта”.

Реєстрація у велопроменаді вартує 100 грн., оплативши участь ви отримуєте пов’язку з індивідуальним номером, який візьме участь у лотереї, де ви зможете виграти ретро велосипед. Перші 100 місць вартістю 100 грн., в день заїзду 150 грн.

Реєстрація за посиланням https://www.eventbrite.com/e/45322043452

16.00 – початок велопроменаду “Батяри на роверах”.

Маршрут:

пл.Митна- вул. Підвальна- вул. Руська – Площа Ринок – площа Катедральна – вулиця Беринди – проспект Свободи – Галицька Площа – вул. Князя Романа- вул. Івана Франка- Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові – вул. Уласа Самчука – Стрийський парк – вул. Стрийська – вул. Лижв’ярська – ПРОСТІР

Під час маршруту планується зупинка у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154).

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

17.00 – чаювання та частування у саду Державного Меморіального Музею Михайла Грушевського. У програмі музичні авторські композиції від Анастасії Ільків, екскурсії музеєм від Романа Метельського, пікнік та частунки від наших партнерів кав’ярні СТАРІ МУРИ та незамінної Пані Стефа.

19.00 – прибуття на фінал заходу у парку Богдана Хмельницького Prostir Lviv, нагородження переможців та лотерея серед зареєстрованих учасників з головним призом-ретро-велосипедом, виступ гурту Dizex BAND

21.30 – показ фільмів на велотематику.

Серед номінацій:

«Слічна кобіта-2018»
«Видний фацет-2018»
«Елеганська біцігля -2018»
«Кайзеровські вуса-2018»
«Брілянтовий бахорик-2018»
«Борода всьому голова-2018″

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.