29 березня у Львові покажуть знамениту виставу «Сталкери» із Ірмою Вітовською

412

У четвер, 29 березня 2018 року, у Львові, в Кінотеатрі ім. О. Довженка, що на Сихові ( проспект Червоної Калини, 81), відбудеться показ вистави «Сталкери», яка стала гучною подією у театральному житті України. Початок – о 19:00.

Сцена з вистави «Сталкери»
Сцена з вистави «Сталкери»

«Сталкери» – це спільна постановка Театру «Золоті ворота» та Київського академічного Молодого театру. Вистава здобула престижну театральну премію «Київська Пектораль». Автор цієї специфічної комедії – відомий український драматург Павло Ар’є. Режисер – Стас Жирков. До речі, саме «Сталкери» є початком співпраці режисера Жиркова та драматурга Ар’є. Від часу прем’єри у 2015-му вистава з величезним успіхом іде в Києві, неодноразово брала учать в українських та міжнародних фестивалях, а також гастрольних турах.

Сцена з вистави «Сталкери»
Сцена з вистави «Сталкери»

Головну роль у виставі «Сталкери», роль Баби Прісі, виконує знаменита українська актриса, заслужена артистка України Ірма Вітовська.

За сюжетом «Сталкерів», забуті, нікому непотрібні, живуть собі десь у покинутому чорнобильському селі чудернацька Баба Пріся, її хвороблива донька Слава і придуркуватий онук Вовчик. Колись у Вовчика був ще тато, але його вже давно немає: одного разу він нишком зібрав найнеобхідніші речі – свої документи і всі гроші – й зник у невідомому напрямку… Це специфічна комедія, де міф та реальність мають однакову силу, де радіоактивний гумор межує з правдою нашого життя, де картопля – делікатес, а «згущьонка» – просто фантастика! «Чому ми живемо в зоні, а інші люди живуть там – «не в зоні»? У виставі «Сталкери» ця чорнобильська Зона відчуження набуває метафори цілої України, штучно відрізаної від світу. У спектаклі виразно і точно озвучені основні страхи та ілюзії українців. Міфічна Європа, подорож до якої фінансово не доступна для більшості населення країни, лякає своїми «свободами».  Тікати з цього світу можна тільки на той… звідки ще ніхто не повертався…

Сцена з вистави «Сталкери»
Сцена з вистави «Сталкери»

На афішах творча команда «Сталкерів» поставила позначку із віковим обмеженням для глядачів «16+».

Постер з вистави «Сталкери»
Постер з вистави «Сталкери»

Вартість квитків на виставу «Сталкери» у Львові, яка відбудеться 29 березня у Кінотеатрі ім. О. Довженка, – від 120 до 320 грн. Квитки можна придбати у касі кінотеатру або онлайн.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.