27 BookForum представив офіційну айдентику та постер фестивалю

280
27 BookForum представив офіційну айдентику та постер фестивалю

27 Львівський міжнародний BookForum представляє офіційну айдентику та постер фестивалю, нам ними працювала команда Element Agency.

«Загальна стилістика цьогорічного BookForum — це максимальна відкритість, комунікабельність та диджитальність. Замість звичних офлайн-івентів спостерігатимемо за фестивалем вдома, за допомогою гаджетів, що ми й намагалися втілити в оновленій айдентиці.

Брендинг BookForum побудований на лаконічних та чітких лініях, які зручно трансформувати. Кольорове рішення ми зробили доволі яскравим, обравши невелику, втім акцентну палітру.

Основним зробили синій, адже він є одним із найбільш поширених кольорів у вебі. А також, на нашу думку, якнайкраще символізує зміну цьогорічного фестивалю — диджиталізацію.

Постер 27 Львівського міжнародного BookForum
Постер 27 Львівського міжнародного BookForum

Обрана стилістика дозволяє активно використовувати лінійну ілюстрацію, адже кожен її елемент може працювати як самостійно, так і в комбінації. Ми додали зображення «мережі» та «перемикача», адже це не лише символічне втілення диджиталізації, а й візуально сильне рішення.

Уже другий рік BookForum говорить унікальною мовою — для цього проєкту було розроблено шрифт, який вирізняється з поміж інших своєю «книжковістю», чіткими обрисами та графічністю», — розповіли Element Agency.

27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться 16-20 вересня в онлайн-форматі за підтримки Український культурний фонд та Львівська міська рада, у партнерстві з Fedoriv Group.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.